Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Серіали

«Реальна містика»: який сюжет захопив на Youtube найбільше

Серія під назвою «Очі-ґудзики» набрала понад 2 мільйони переглядів.

11:00, 10 вересня 2020

Проєкт «Реальна містика» на телеканалі «Україна» продовжує залюблювати в себе глядачів. Уже 14 вересня стартує новий сезон шоу, але перед тим варто дізнатися, який випуск набрав найбільше переглядів і чому.

Нагадуємо про те, що Ірина Кудашова приєдналися до розслідувань команди «Реальної містики».

Серія під назвою «Очі-ґудзики» набрала понад 2 мільйони переглядів – найбільшу кількість серед усіх інших. У цьому випуску йдеться про дівчинку, яка зустрічалася з таємничими друзями в шафі, коли вже несила було терпіти тягар буденності. Загадкові друзі подарували героїні ляльку з чорними ґудзиками замість очей та наказали нікому не розповідати ані про них, ані про походження ляльки. Коли мати дівчинки помітила нову іграшку й витягла всю правду про те, звідки взялася ця лялька, очі доньки перетворилися на чорні ґудзики. Лише команда експертів на чолі з Андрієм Дебріним зуміє їм допомогти.

Причиною шаленої популярності саме цього випуску «Реальної містики» може бути алюзія на мультфільм «Кораліна у Світі Кошмарів» (2009), де герої також мали ґудзики замість очей.

Раніше ми розповідали про те, що найпопулярніше містичне шоу України «Реальна містика» тепер у TikTok.

Читайте про те, як влада попросила команду «Реальної містики» знову розпочати роботу.

Дізнайтеся більше про те, чому глядачі назвали «Реальну містику» найкращим скріптед-реаліті в рейтингу «Знято в Україні».

Дивіться відео про те, яка містика є в бороді:

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь