Онлайн
Соціум

«Ранок з Україною» з'ясував, яка ситуація з гендерною рівністю в Україні

«Ранок з Україною» вирішив перевірити, чи існує насправді проблема гендерної нерівності.

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:30, 12 січня 2021

В Україні діє ціла низка законів, покликаних захищати права та рівність між чоловіками й жінками. Ведучі програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Лілія Ребрик і Анатолій Анатоліч вирішили перевірити, чи існує насправді проблема гендерної нерівності на керівних посадах та які стереотипи заважають роботодавцям.

Конституція України гарантує рівність прав жінок і чоловіків. Однак нині у Верховній Раді лише 87 жінок, а це трохи більше ніж 20%. Подібна ситуація спостерігається і на ринку праці – жінки займають лише 24% керівних посад.

«Існує багато стереотипів, наскільки у жінок є амбіцій потягнути ту чи іншу галузь промисловості чи сфери бізнесу, і тому керівники, роботодавці віддають перевагу чоловікам», – коментує експертка з працевлаштування Анна Шкумат у програмі «Ранок з Україною».

Торішні дослідження показали і прірву серед заробітної плати. 56% претенденток на посаду топ-менеджера воліли б заробляти від 25 до 50-ти тисяч гривень, тоді як чоловіки в два, два з половиною рази більше.

«У роботодавців є такий стереотип – побоювання, що все ж таки дуже велика заробітна плата для жінок. Хоча останні роки проводиться велика робота. Це сприятливі факти. Хоча б потроху, в деяких сферах ми зрівнюємо рівень заробітних плат», – зазначає експертка.

Пошук високопосадовця – непроста справа і може тривати роками. При цьому роботодавець високого рівня відкрито не висуває вимог до віку чи статі кандидата.

«Відкрито, звісно, не важливо. Проте є неформальні правила компанії, неформальна культура компанії, яка може диктувати такі вимоги. Про це ніхто не може відкрито говорити, тому що є норми законодавства, які називають це дискримінацією», – розповіла Анна Шкумат в ефірі каналу «Україна».

Саме закон має захищати у випадках дискримінації. Наприклад, торік влада Франції оштрафувала мера Парижа Анну Ідальго за кадрові рішення. За її призначенням 69% керівних посад дісталися жінкам. Та є і більш прагматична причина.

«Аналітика, яка проводиться останні 5 років, показує, якщо на 10 чоловіків є одна жінка, то рентабельність компанії зростає на 15% і вище», – поділилась експерт з працевлаштування.

Такий дисбаланс можна пояснити і вихованням - роками на пострадянському просторі дівчат готували до ролі домогосподарок та мам, тим часом як годувальником завжди був чоловік. Середній вік українського керівника – від 36-ти до 50-ти років. Це означає, що вже сьогодні зростає нове покоління, у якому жінки так само, як і чоловіки свідомо обирають для себе майбутнє, і гендерний дисбаланс поступово зникає.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь