Онлайн
Психологія

«Ранок з Україною»: поради психологині, як навчитись контролювати емоційний баланс

За словами психолога, щоб постійний контроль пішов з вашого життя, потрібно перемістити акцент з інших людей на себе.

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:40, 1 грудня 2021

Ведуча постійної рубрики «Жити легко з Адамовою», яка виходить у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна», психологиня Олена Адамова розповіла, як навіть у надскладний емоційний період стати спокійнішим та перестати контролювати все навколо.

За словами психологині, для того, щоб постійний контроль пішов із вашого життя, треба перемістити акцент з інших людей на себе. Ваше життя має бути цікавим насамперед саме вам, для цього слід зрозуміти – хто ви, у чому ваша ціль, куди ви рухаєтесь.

Якщо для вас важливо налагодити стосунки з молодшим поколінням, встановлюйте дружні та довірливі стосунки з дітьми, цікавтесь їхнім життям, а не контролюйте його.

Працюйте над власною впевненістю та самооцінкою. Впевненість у собі – це насамперед точне розуміння того, що вам до снаги впоратись із усіма проблемами та задачами.

«Зазвичай причиною тривожного фону є кілька станів – страх, порушення сну та нервового стану. Якщо з першим можна впоратись самостійно, то постійно переживаючи порушення психічного стану, слід звернутись до спеціалістів, – коментує Олена Адамова в ефірі каналу «Україна». – Спробуйте вирівняти свій емоційний стан, адже ваш психічний стан залежить від відчуття внутрішньої безпеки».

Експертка радить пройти техніку «позбавлення від тривожності», для цього слід:

  • візуалізувати та детально роздивитись свої страхи;
  • запитати себе: «Як я впораюсь з цим страхом, якщо він здійсниться?»;
  • відчути внутрішню підтримку та сказати собі: «Я впораюсь!»

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь