Онлайн

«Ранок з Україною» и ТМ «Nesquik» разыгрывают призы

Участвуйте в конкурсе «Ранку з Україною» и ТМ «Nesquik».

Александра Красновская Александра Красновская
14:30, 20 ноября 2020

Шоу, с которым просыпается вся страна, «Ранок з Україною» и ТМ «Nesquik» приготовили для вас вкусные и полезные подарки. Еженедельно мы будем разыгрывать призы в инстаграм-аккаунте @ranok_ua.

Следите за конкурсом в соцсетях, а правила участия читайте дальше:

Офіційні правила проведення рекламної Акції під умовною назвою «Ранок з Несквік»

(надалі – «Правила»)

 1. Організатор, Виконавець та Спонсор  Акції
  1. Організатором та Виконавцем Акції є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МЕДІА ПАРТНЕРСТВО БАІНГ», юридична адреса: 03148, м. Київ, вул. Героїв Космосу, буд. 4, код ЄДРПОУ 38990495 (надалі –  «Організатор», «Виконавець»).
  2. Спонсором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Нестле Україна», що знаходиться за адресою: 04070, м. Київ, вул. Верхній Вал, 72 в літері «А’», код за ЄДРПОУ: 32531437 (надалі – «Спонсор»)
 2. Терміни та загальні положення Правил
  1. Рекламна акція (надалі  «Акція») – рекламний захід під умовною назвою «Ранок з Несквік», що реалізується в рамках та відповідно до умов даних Правил, передбачає активність Учасників Акції, визначення переможців Акції та вручення заохочень Акції переможцям Акції.
  2. Акція проводиться на території України*, підконтрольній українській владі у глобальній мережі Інтернет на сторінці в соціальній мережі Instagram за посиланням https://www.instagram.com/ranok_ua (надалі – «Територія проведення Акції» та «Сторінка проведення Акції» відповідно).

* за винятком території тимчасово окупованих територій у відповідності до умов Законів України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII та «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» від 18 січня 2018 року N 2268-VIII.

 1. Загальний період проведення Акції  з «20» листопада 2020 року (15.00.00 год. за київським часом) по «31» грудня 2020 року включно (14:59:59 год. за київським часом) (надалі– «Період проведення Акції»).
 2. Учасник Акції (в усіх відмінках) – фізична особа, що відповідає вимогам розділу 3 Правил та належним чином виконала усі вимоги Правил.
 3. Переможець Акції - Учасник Акції, що здобуває право на отримання  заохочення Акції відповідно до умов цих Правил.
 4. Беручи участь у Акції, Учасник Акції не вносить жодної плати за участь у такій Акції. Фонд Заохочень Акції не формується з внесків Учасників Акції.
 5. Організатор/Виконавець/Спонсор не отримують жодної винагороди від Учасників Акції за їх участь в Акції.
 6. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди.
 7.   Визначення Переможців Акції здійснюється  в порядку встановленому цими Правилами.
 8. Організатор Акції має право на зміну Періоду проведення Акції, Території проведення Акції, а також інших умов проведення даної Акції, за умови попереднього повідомлення про такі зміни шляхом показу повідомлення на Сторінці проведення Акції.
 9. Учасники Акції, їх права та обов'язки
  1. Учасником Акції може стати виключно повнолітня (з 18 років) дієздатна особа, яка є громадянином України, проживає на території проведення Акції, має оформлений паспорт громадянина України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (для осіб, що відмовились від його отримання – відповідну відмітку в паспорті) та, яка на момент участі в Акції, є зареєстрованим користувачем соціальної мережі Instagram.
  2. Учасниками Акції не визнаються та не можуть бути наступні особи, незалежно від виконання ними умов даних Правил:
   1. Працівники  Організатора та Виконавця, а також Спонсора Акції та будь-яких інших осіб, які беруть участь у підготовці та проведенні Акції, та їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);
   2. неповнолітні, обмежено дієздатні та недієздатні особи;
   3. особи, що не є громадянами України;
   4. особи, що не проживають на території України на постійній основі;
  3. Організатор/Виконавець Акції не зобов’язаний перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції.
  4. Учасники Акції  під час участі в Акції зобов’язуються:
   1. дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;
   2. вказувати повні, коректні та достовірні відомості, визначені у даних Правилах;
   3. свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції;
   4. не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі такого Учасника в Акції.
  5. Відповідно до вимог статті 634 Цивільного кодексу України щодо договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції всі Учасники Акції свідчать і підтверджують, що ознайомлені і повністю погоджуються з умовами Правил та зобов’язуються їх виконувати. Беручи участь в Акції, Учасник Акції погоджується та підтверджує факт ознайомлення та повної згоди з даними Правилами.
  6. З моменту прийняття умов даних Правил, шляхом вчинення дій, що свідчать про участь в Акції, згода з умовами даних Правил та згода на обробку персональних даних вважається наданою відповідним Учасником Акції.
  7. Учасник Акції, що не погоджується з умовами даних Правил та/або відмовився від надання згоди на обробку персональних даних, втрачає право на подальшу учать в Акції.
  8. Надання Учасником недостовірних/некоректних даних для участі в Акції, в тому числі щодо засобів зв’язку з таким Учасником Акції, позбавляє його права на отримання належного йому Заохочення Акції.
  9. Виконавець Акції залишає за собою право відсторонити від участі Учасників Акції, які порушили вказані вище гарантії.
  10. Учасник Акції, що не виконує/неналежно виконує умови даних Правил, втрачає право на подальшу участь в Акції.
  11. Заохочення (подарунки) Акції
   1. Заохочення (подарунки) Акції (надалі – «Заохочення») -  1 (один) подарунковий набір, що має наступну комплектацію, а саме: 1 (одна) упаковка готового сухого сніданку NESQUIK®, з вітамінами та мінеральними речовинами, 460 г.; 1 (одна) упаковка готового сухого сніданку Nesquik®MIX (МІКС), з вітамінами та мінеральними речовинами, 225 г; 1 (одна) упаковка готового сухого сніданку Nesquik®ALPHABET (АЛФАБЕТ), з вітамінами та мінеральними речовинами, 460 г; 1 (одна) упаковка готового сухого сніданку Nesquik® BANANACRUSH (БАНАНАКРАШ), злакові подушечки зі смаком банану, з вітамінами та мінеральними речовинами, 350 г; 1 (один) прозорий рюкзак з жовтою кишенею; 1 (одна) настільна гра Аліас.

Кількість Заохочень Акції обмежена. Загальна кількість Заохочень Акції складає 30 (тридцять) подарункових наборів за весь Період проведення Акції.

Оціночна вартість одного подарункового набору (Заохочення Акції) становить з урахуванням ПДВ 2 035,26 грн. (дві тисячі тридцять п’ять гривень 26 коп.)

 1. Оподаткування Заохочень Акції здійснюється Спонсором Акції відповідно до чинного законодавства України. Спонсор Акції виступає податковим агентом та, відповідно, проводить нарахування та перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб та військового збору отриманого Переможцем Акції Заохочення.
 2. Організатор/Виконавець/Спонсор Акції не несуть жодної відповідальності:
 • по відношенню до подальшого використання Заохочень Акції Учасниками Акції після їх одержання;
 • за неможливість Учасниками Акції скористатись наданими Заохоченнями Акції з будь-яких причин, що не залежать від Організатора/Виконавця/Спонсора;
 • за можливі наслідки використання Учасниками Акції таких Заохочень Акції.
  1. Відповідальність за якість, справність та безпечність продукції, що надається в якості Заохочень Акції, несе їх виробник.
  2. Заміна Заохочень Акції грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення обміну та поверненню не підлягають. Відповідальність  Спонсора Акції не виходить за межі вартості та кількості Заохочень Акції, передбачених цими Правилами.
  3. Зовнішній вигляд Заохочень Акції їх розмір, вид тощо, вказані у рекламних матеріалах про Акцію та/або на Сторінці проведення Акції, може відрізнятись від зовнішнього вигляду реальних Заохочень Акції.
  4. Заохочення Акції можуть бути отримані Переможцями Акції тільки за умови виконання всіх вимог, передбачених цими Правилами.
  5. Заохочення, що підлягало врученню Переможцю Акції, що не виконав усіх умов цих Правил, або, відповідно до умов цих Правил, втратив право на отримання Заохочення Акції, використовується для вручення Переможцю Акції зі списку Резервних Переможців в порядку, визначеному цими Правилами.
  6. Вручення Заохочень (30 (тридцять) подарункових наборів за весь Період проведення Акції) Переможцям Акції здійснюється Спонсором Акції. Зверніть увагу, що Заохочення Акції є доходом Переможця Акції, отримання Заохочення може вплинути на можливість та умови реалізації Переможцем його соціальних прав/пільг (в тому числі субсидій) та, у випадках передбачених чинним законодавством, підлягає декларуванню.
 1. Порядок участі в Акції

5.1. Для того, щоб взяти участь в Акції та стати Учасником Акції  кожна особа, яка відповідає вимогам розділу 3 даних Правил, повинна протягом Періоду проведення Акції здійснити наступні дії:

5.1.1. знайти на Сторінці проведення Акції тижневий пост, у якому буде викладено акційне завдання (надалі – «Акційна публікація»).

Графік публікації Акційних Публікацій на Сторінці проведення Акції:

«20» листопада 2020 року - Акційна публікація 1 (першого) тижня Акції;

«27» листопада 2020 року - Акційна публікація 2 (другого) тижня Акції;

«04» грудня 2020 року- Акційна публікація 3 (третього) тижня Акції;

«11» грудня 2020 року- Акційна публікація 4 (четвертого) тижня Акції;

«18» грудня 2020 року- Акційна публікація 5 (п’ятого) тижня Акції;

«25» грудня 2020 року- Акційна публікація 6 (шостого) тижня Акції.

5.1.2. Виконати умови, зазначені у відповідній Акційній публікації, а саме: створити фото та/або відео на тему зазначену у такій Акційній публікації;

5.1.3. у період з «20» листопада 2020 року (15.00.00 год. за київським часом) по «26» листопада 2020 року включно (14.59.59 год. за київським часом) опублікувати на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram фото та/або відео на тему зазначену в Акційній публікації 1 (першого) тижня Акції супроводивши таку публікацію хештегом  #ранокзнесквік;

5.1.4. у період з «27» листопада 2020 року (15.00.00 год. за київським часом) по «03» грудня 2020 року включно (14.59.59 год. за київським часом) опублікувати на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram фото та/або відео на тему зазначену в Акційній публікації 2 (другого) тижня Акції супроводивши таку публікацію хештегом  #ранокзнесквік;

5.1.5. у період з «04» грудня 2020 року (15.00.00 год. за київським часом) по «10» грудня 2020 року включно (14.59.59 год. за київським часом) опублікувати на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram фото та/або відео на тему зазначену в Акційній публікації 3 (третього) тижня Акції супроводивши таку публікацію хештегом  #ранокзнесквік;

5.1.6. у період з «11» грудня 2020 року (15.00.00 год. за київським часом) по «17» грудня 2020 року включно (14.59.59 год. за київським часом) опублікувати на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram фото та/або відео на тему зазначену в Акційній публікації 4 (четвертого) тижня Акції супроводивши таку публікацію хештегом  #ранокзнесквік;

5.1.7. у період з «18» грудня 2020 року (15.00.00 год. за київським часом) по «24» грудня 2020 року включно (14.59.59 год. за київським часом) опублікувати на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram фото та/або відео на тему зазначену в Акційній публікації 5 (п’ятого) тижня Акції супроводивши таку публікацію хештегом  #ранокзнесквік;

5.1.8. у період з «25» грудня 2020 року (15.00.00 год. за київським часом) по «31» грудня 2020 року включно (14.59.59 год. за київським часом) опублікувати на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram фото та/або відео на тему зазначену в Акційній публікації 6 (шостого) тижня Акції супроводивши таку публікацію хештегом  #ранокзнесквік.

5.2. Протягом Періоду проведення Акції Учасник має право брати участь в Акції необмежену кількість разів кожного разу виконуючи всі умови даних Правил, проте отримати Заохочення Акції такий Учасник Акції може лише один раз.

5.3. Виконавець/Організатор/Спонсор Акції не несуть відповідальності за неможливість Учасника зареєструватися у соціальній мережі Instagram та інше, якщо це трапилось не з вини Виконавця/ Організатора/Спонсора. Організатор/Виконавець/Спонсор Акції не несуть відповідальності за роботу соціальних мереж, сайтів, серверів, тощо, операторів зв’язку, будь-які помилки операторів, внаслідок чого реєстрація до участі у Акції не відбулась або відбулась із запізненням.

5.4. Учасники, коментарі яких на Сторінці проведення Акції порушують загальноприйняті принципи моралі, мають образливий характер та форму, сексуальний характер, містять елементи порнографії; містять сцени насилля та примушування, а також вандалізму; пропагують нездоровий спосіб життя, зокрема куріння, вживання алкоголю (зокрема й пива та алкогольних коктейлів), наркотиків й інших психотропних речовин, принижують честь і гідність громадян та/або певних груп громадян, зокрема й на релігійному ґрунті, зображення/імітацію державних символів (герб, прапор) будь-яких держав/ невизнаних держав/ республік тощо, будь-яких угруповань/об’єднань/ партій/ організацій тощо, а також порушують норми моралі та чинного законодавства, не допускаються до участі в Акції.

5.5. Організатор/Виконавець/Спонсор Акції не несуть відповідальність за неналежне виконання Учасниками законодавчих положень про охорону авторського права, захист прав третіх осіб, тощо. Організатор/Виконавець Акції залишають за собою право зняти з Акції та виключити особу з числа Учасників, якщо коментар такої особи порушує або може порушити авторські права та/або інші права третіх осіб (а саме: являється частковою, або копією в цілому, твору третьої особи). У таких випадках рішення Організатора/Виконавця є остаточним.

У разі, якщо фото або відео, опубліковане Учасником Акції на Сторінці проведення Акції в якості виконання акційного завдання, містить зображення інших фізичних осіб (окрім самого Учасника), Учасник Акції гарантує наявність всіх необхідних згод від таких повнолітніх осіб або законних представників неповнолітніх та малолітніх осіб, на публікацію таких фото або відео з такими особами у відкритому доступі в соціальній мережі «Instagram». Учасник гарантує, що він має належні законні та інші підстави й повноваження, які дозволяють Учаснику використання зображення малолітніх та неповнолітніх осіб (діти від 0 до 18 років) в складі таких фото або відео, та на публікацію таких фото або відео у відкритому доступі в соціальній мережі «Instagram», і що таке використання здійснюється Учасником при повному дотриманні прав та інтересів малолітніх та неповнолітніх осіб, на основі відповідних положень Цивільного кодексу України, Сімейного кодексу України, іншого законодавства України з питань захисту прав дітей, особистих немайнових прав фізичних осіб тощо.

 1. Визначення Переможців Акції
  1.  Визначення Переможців Акції здійснюється Виконавцем Акції у наступні дні, а саме: «26» листопада 2020 року, «03» грудня 2020 року, «10» грудня 2020 року, «17» грудня 2020 року, «24» грудня 2020 року, «31» грудня 2020 року за допомогою безкоштовного Інтернет-сервісу випадкового вибору random.org робота якого заснована на принципі випадкової вибірки.
  2. Визначення Переможців Акції здійснюється у наступному порядку:
   1. «26»  листопада 2020 року - серед усіх Учасників Акції, які у період з «20» листопада 2020 року (15.00.00 год. за київським часом) по «26» листопада 2020 року включно (14.59.59 год. за київським часом) опублікували на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram фото та/або відео на тему зазначену в Акційній публікації 1 (першого) тижня Акції супроводивши таку публікацію хештегом  #ранокзнесквік;
   2. «03»  грудня 2020 року - серед усіх Учасників Акції, у період з «27» листопада 2020 року (15.00.00 год. за київським часом) по «03» грудня 2020 року включно (14.59.59 год. за київським часом) опублікували на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram фото та/або відео на тему зазначену в Акційній публікації 2 (другого) тижня Акції супроводивши таку публікацію хештегом  #ранокзнесквік;
   3. «10»  грудня 2020 року - серед усіх Учасників Акції, які  у період з «04» грудня 2020 року (15.00.00 год. за київським часом) по «10» грудня 2020 року включно (14.59.59 год. за київським часом) опублікували на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram фото та/або відео на тему зазначену в Акційній публікації 3 (третього) тижня Акції супроводивши таку публікацію хештегом  #ранокзнесквік;
   4. «17»  грудня 2020 року - серед усіх Учасників Акції, які  у період з «11» грудня 2020 року (15.00.00 год. за київським часом) по «17» грудня 2020 року включно (14.59.59 год. за київським часом) опублікували на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram фото та/або відео на тему зазначену в Акційній публікації 4 (четвертого) тижня Акції супроводивши таку публікацію хештегом  #ранокзнесквік;
   5. «24»  грудня 2020 року - серед усіх Учасників Акції, які  у період з «18» грудня 2020 року (15.00.00 год. за київським часом) по «24» грудня 2020 року включно (14.59.59 год. за київським часом) опублікували на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram фото та/або відео на тему зазначену в Акційній публікації 5 (п’ятого) тижня Акції супроводивши таку публікацію хештегом  #ранокзнесквік;
   6. «31»  грудня 2020 року - серед усіх Учасників Акції, які  у період з «25» грудня 2020 року (15.00.00 год. за київським часом) по «31» грудня 2020 року включно (14.59.59 год. за київським часом) опублікували на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram фото та/або відео на тему зазначену в Акційній публікації 6 (шостого) тижня Акції супроводивши таку публікацію хештегом  #ранокзнесквік.
  3. Під час кожного визначення Переможців Акції Переможцем Акції обирається по 5 (п’ять) Переможців. Переможцем Акції визначається Учасник Акції під порядковим номером з 1-го по 5-й включно у списку, який ранжовано за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org. Одночасно з визначенням Переможців Акції, формується  список Резервних Переможців Акції, який складається із 5 (п’яти) наступних за списком Учасників Акції, який ранжовано за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org. Такі Резервні Переможці Акції у порядку черговості здобувають право на отримання Заохочення Акції у разі неможливості вручення  Заохочення Акції відповідному Переможцю Акції, або якщо Переможець Акції втратив набуте право на отримання відповідного Заохочення Акції з підстав, передбачених цими Правилами.
  4. Всього протягом Періоду проведення Акції  визначається 30 (тридцять) Переможців Акції.
  5. Результати визначення Переможців Акції будуть опубліковані на Сторінці проведення Акції   відповідно до  наступного графіку, а саме:
 • результати визначення Переможців Акції 1 (першого) тижня Акції - «26» листопада 2020 року;
 • результати визначення Переможців Акції 2 (другого) тижня Акції - «03» грудня 2020 року;
 • результати визначення Переможців Акції 3 (третього) тижня Акції - «10» грудня 2020 року;
 • результати визначення Переможців Акції 4 (четвертого) тижня Акції - «17» грудня 2020 року;
 • результати визначення Переможців Акції 5 (п’ятого) тижня Акції - «24» грудня 2020 року;
 • результати визначення Переможців Акції 6 (шостого) тижня Акції - «31» грудня 2020 року.
  1. Кожний з Переможців Акції, який виконав умови цих Правил, отримають право на отримання лише 1 (одного) Заохочення Акції.
  2. Рішення щодо визначення Переможців Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.
 1. Умови отримання Заохочення Акції
  1. Протягом 14 (чотирнадцяти)  днів з моменту опублікування на  Сторінці проведення Акції результатів визначення Переможців Акції, Учасник Акції, який здобув право на отримання Заохочення Акції,  отримає зі Сторінки проведення Акції на свою сторінку у соціальній мережі Instagram  приватне повідомлення у якому буде зазначена детальна інформація щодо отримання Заохочення Акції.

Увага! На сторінці Учасника Акції у соціальній мережі Instagram мають бути встановлені відповідні налаштування, що дозволяють Учаснику Акції отримувати приватні повідомлення від будь-яких користувачів соціальної мережі «Instagram».

 1. Переможець Акції протягом 10 (десяти) днів з моменту отримання на свою сторінку у соціальній мережі Instagram приватного повідомлення, передбаченого п. 7.1. Правил, повинен надіслати  на адресу електронної пошти зазначену у такому приватному повідомлені, інформацію та документи, необхідні для відправлення Заохочення Акції, а саме:  власне прізвище, ім’я, по батькові, повну інформацію про відділення поштової служби на яке буде здійснюватись відправка Заохочення Акції, та контактний номер телефону, а також надіслати скан-копії документів, що посвідчують особу Переможця Акції (паспорт громадянина України/паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм, довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, тощо). Скан-копії документів  повинні бути чіткими з читабельними літерами і цифрами, копії сторінок паспорта повинні містити дані про серію та номер паспорта.
 2. У випадку, якщо відповідний Переможець Акції після закінчення терміну, протягом якого він повинен був надіслати інформацію та документи, передбачені п. 7.2. Правил, не надішле такі документи та/або інформацію /або якщо на сторінці Учасника Акції у соціальній мережі Instagram не були встановлені відповідні налаштування, що дозволяли б Учаснику Акції отримувати приватні повідомлення від будь-яких користувачів соціальної мережі  «Instagram» внаслідок чого була відсутня можливість надіслати такому Учаснику Акції приватне повідомлення з детальною інформацією щодо отримання Заохочення Акції, такий Переможець Акції втрачає право на отримання Заохочення, та наступним Переможцем Акції (щодо визначення приналежності відповідного Заохочення Акції) визнається відповідний Учасник з Резервного списку.
 3. Заохочення Акції будуть відправлені Спонсором Акції засобами кур’єрської служби та/або поштової служби за адресою, зазначеною Переможцем Акції, протягом 60 (шістдесяти) днів з дати отримання від Переможця необхідної інформації та документів, передбачених п. 7.2. Правил. Надсилання Заохочень здійснюється виключно в межах Території проведення Акції.
 4. Повідомляючи Виконавцю персональні дані, зазначені в п.7.2. цих Правил, а також надсилаючи скан-копії документів, зазначених в п.7.2. цих Правил, Переможець тим самим надає свою явну та добровільну згоду на обробку (в тому числі на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем без отримання додаткового, окрім визначеного в цих Правилах, дозволу на здійснення такої обробки) Організатором/Виконавцем/Спонсором, іншими особами, яким такі персональні дані необхідні для належного виконання їх зобов’язань,  таких його персональних даних з метою належного виконання та проведення Акції, зокрема в частині забезпечення належної та своєчасної доставки Заохочення Переможцю, дотримання вимог чинного податкового законодавства України, сплати всіх необхідних відрахувань та податків, що виникають або можуть виникнути у зв’язку з відправленням Заохочень Переможцю, належним веденням бухгалтерської та фінансової звітності, а також підтверджує, що він ознайомлений з метою, способами, строком обробки його персональних даних Організатором/Виконавцем/Спонсором, іншими особами, яким такі персональні дані необхідні для належного виконання їх зобов’язань,   своїми правами та обов’язками, як суб’єкта персональних даних, передбачених ЗУ «Про захист персональних даних» та не має жодних заперечень та/або застережень.
 5. Переможець Акції повинен отримати на складі-представництві кур’єрської служби/відділенні зв’язку поштової служби надіслане йому Заохочення Акції протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту прибуття відповідного Заохочення до місця призначення.
 6. Зобов’язання Спонсора з вручення Заохочень Акції вважаються виконаними з моменту передачі відповідних Заохочень Акції для відправки кур’єрській службі/поштовій службі.
 7. У випадку, якщо Переможець Акції не виконав хоча б одну з передбачених Правилами умов для отримання Заохочення Акції таке Заохочення Акції вважатиметься не витребуваним Переможцем Акції, та такий Учасник Акції вже не буде вважатися Переможцем Акції й не матиме права на отримання Заохочення Акції або на одержання будь-якої компенсації. Не витребуване Заохочення Акції залишається у Спонсора.
 8. Передача права на отримання Заохочення Акції третій особі не допускається.
 9. Правилами Акції не передбачено зберігання не витребуваного Заохочення Акції.
 10. Переможець Акції має право відмовитися від отримання Заохочення Акції.
 11. У випадку відмови від отримання Заохочення Акції, Переможець Акції повинен не пізніше 5 (п’яти) календарних днів з моменту опублікування на Сторінці проведення Акції результатів Акції (згідно п.6.5.цих Правил) надати Виконавцю Акції повідомлення/заяву в письмовій формі про відмову від отримання Заохочення Акції.
 12. Учасник, котрий був визначений Переможцем Акції у встановленому цими Правилами порядку, але з причини несправності роботи соціальної мережі або з інших причин, не залежних від Органiзатора/Виконавця/Спонсора Акції та/або залучених ним осіб, не можуть бути повідомлені про умови Акції щодо отримання Заохочення Акції у строк передбачений п.6.6 цих Правил, автоматично позбуваються права отримати відповідне Заохочення Акції. В такому випадку, не витребуване Заохочення Акції залишається у Спонсора.
 13. У випадку, якщо Переможець Акції відмовився від отримання Заохочення Акції, у порядку передбаченому п. 7.12. Правил, або Заохочення Акції повернуто з причини «відмови від отримання», воно не може бути повторно затребуваною таким Переможцем. Претензії щодо неотримання таких Заохочень Акції не приймаються.
 14. Переможець Акції автоматично втрачає набуте ним право на отримання Заохочення Акції без будь-яких компенсацій у наступних випадках, незалежно від того, у який час стали відомими вказані обставини:
  1. якщо Переможця Акції визнано порушником цих Правил до моменту вручення йому Заохочення;
  2.  якщо Переможець Акції не виконає вимог, передбачених у п.п.7.1. та 7.2. даних Правил та інших зобов’язань, вказаних у даних Правилах;
  3. якщо Переможець Акції належить до категорії осіб, вказаних в п. 3.2. даних Правил;
  4. якщо Переможець Акції заявив про свою відмову від отримання Заохочення Акції;
  5. у разі надання Переможцем Акції неправдивих даних;
  6. у разі неможливості ідентифікувати Переможця Акції.

8. Порядок інформування про умови Акції

8.1. Офіційні Правила Акції публікуються на Сторінці проведення Акції.

 1. Інші умови
  1. Правила, умови та період проведення Акції може бути змінено та/або доповнено Організатором Акції протягом усього Періоду проведення Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування на Сторінці проведення Акції, та мають відношення до всіх Учасників Акції, не залежно від дати участі в Акції, чи дати визначення Учасників Переможцями, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до Правил та умов.
  2.  Органiзатор/Виконавцець/ Спонсор Акції не несуть відповідальності за:

- достовірність наданої Учасниками Акції інформації щодо їх персональних даних.

- за будь-які технічні збої в роботі мережі Інтернет/соціальної мережі Instagram а також інші технічні несправності, що виникли за незалежних від Організатора/Виконавця/Спонсора Акції  обставин під час проведення Акції.

- неотримання Учасниками Акції Заохочення Акції з вини поштової/кур’єрської служби, а також з причини зазначення Учасником Акції неправильної, неповної або не дійсної інформації (зокрема, адреси проживання).

- невиконання (несвоєчасне виконання) Учасниками Акції своїх обов’язків, передбачених цими Правилами.

 1. Організатор/Виконавець/Спонсор Акції не несуть відповідальності за невиконання зобов’язань зазначених в цих Правилах, у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, оголошення карантину, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора/Виконавця/Спонсора Акції обставини.
 2. Організатор/Виконавець Акції залишають за собою право в будь-який момент вводити додаткові обмеження, що перешкоджають шахрайству в Акції. У разі виявлення або наявності у  Організатора/Виконавця Акції підозри щодо  будь-якої спроби несумлінної поведінки Учасника Акції, він може бути усунений від участі в Акції з втратою права на отримання Заохочення без надання додаткових пояснень Учасникам Акції, таке рішення оскарженню не підлягає. Виконавець/Організатор самостійно здійснюють оцінку сумлінності участі в Акції на підставі наявних у них можливостей.
 3. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції підтверджує свою повну та безумовну згоду з наступним:
 • Організатор/Виконавець Акції має право в будь-який момент одноособово змінити Правила Акції;
 • Організатор/Виконавець Акції мають право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасниками/Переможцями Акції.
  1. Організатор/Виконавець Акції має право:
 • Перевірити документи, що засвідчують вік та особу Учасника Акції.
 • У разі виникнення сумнівів у достовірності наданих Учасником документів запросити у Учасника додаткову інформацію.
 • Відмовити у видачі Заохочення при порушенні Учасником порядку участі в Акції, зазначеного в цих Правилах.
 • Відмовити у видачі Заохочень Акції особам, які не відповідають вимогам передбачених розділом 3 цих Правил;
 • Відмовити у видачі Заохочення Переможцю Акції, який відмовився надати повний комплект документів/ інформацію, передбачені цими Правилами.
 • На свій розсуд в односторонньому порядку припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції, якщо з якоїсь причини будь-який аспект даної Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, неконтрольовані Організатором, які спотворюють або зачіпають виконання, безпеку, чесність, цілісність або належне проведення Акції.
  1. Учасник Акції, приймаючи участь в Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними.
  2. Усі результати Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.
  3. Учасники Акції, що здобули право на отримання Заохочення Акції, не можуть передавати своє право отримати Заохочення третім особам, передавати таке право у спадщину чи за договором дарування третім особам.
  4. Фактом участі у Акції Учасник Акції підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції, достовірність наданої ним інформації та згоду на її подальше використання так, як це вказано вище. Учасник Акції несе персональну відповідальність за достовірність наданої ним інформації (в т.ч. контактної інформації).
  5. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.
  6. Всі питання, прямо не врегульовані в цих Правилах, регулюються на основі чинного законодавства України.

Новости партнеров

Загрузка...
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь