Онлайн
Психологія

Психологиня розповіла, як подолати кризу молодих батьків

Олена Адамова розповіла, чому відносини псуються після народження дітей.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:45, 25 червня 2021

В авторській рубриці «Жити легко з Адамовою» програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» психологиня і коуч Олена Адамова розповіла, чому стосунки псуються після народження дитини та як безболісно для всіх подолати кризу молодих батьків.

«На жаль, мушу констатувати факт, що часто жінки намагаються прив’язати до себе чоловіка народженням дитини. І в цьому випадку нічого не спрацює – стосунки зруйнуються. Наступна помилка, яку нерідко роблять жінки – переключають фокус уваги з чоловіка, від якого вони народили, на це маленьке чудо. Та не слід забувати, що до народження дитини вас було двоє», – зазначила психологиня Олена Адамова в ефірі каналу «Україна».

Щоб не допустити кризи у стосунках після народження дитини, слід:

  • хвалити батька. Навіть якщо чоловік щось робить не так, спокійно допомагайте йому.  
  • залишайтесь вдвох. Не стороніться свого чоловіка, піддаючись післяродовій депресії. Найміть няню або попросіть посидіти з малечею рідних, а самі проводьте час.
  • стежте за собою. Приділяйте увагу своїй зовнішності. Намагайтесь якомога швидше повернути фізичну форму, замість того щоб далі їсти за двох. Цей другий вже з вами, а ваш чоловік хоче захоплюватись вами.   
  • знайти час для себе. Ходіть на манікюр, на масаж, зустрічайтесь з подругами. Намагайтесь виходити з дому самостійно, щоб зовні шукати джерело натхнення і приносити його дитині та чоловіку.
  • не змішуйте ролей. Не називайте одне одного «тато» і «мама» – ви насамперед партнери.  

«Нехай дитина стане вашим джерелом натхнення і насолоди. Сприймайте це, як перехід на новий рівень ваших стосунків», – коментує Олена Адамова у програмі «Ранок з Україною».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь