Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Психологія

Психологиня розповіла, скільки часу можна читати новини, щоб не страждала психіка

Сьогодні ми читаємо дуже багато новин і намагаємось не пропускати відео з місця подій. Але мозок не встигає переварити усі ці новини. Тому іноді необхідно проводити «інформаційну дієту».

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:24, 18 квітня 2022

Уже більш ніж 50 діб ми починаємо ранок із новин. А потім протягом дня по кілька разів заходимо в чати та різні додатки. Нам важливо бути в курсі подій і розуміти, що відбувається в країні. Психолог Світлана Арефнія у програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна» пояснила, як правильно дозувати потік інформації.

Сьогодні ми читаємо дуже багато новин і намагаємось не пропускати відео з місця подій. Ділимося інформацією, телефонуємо рідним та уточнюємо, що відбувається в тому чи іншому регіоні нашої країни. Ми робимо це не заради марної цікавості. У нас один ворог, одна Україна та одне бажання – перемогти.

Однак мозок не встигає прийняти всі ті новини, які ми читаємо та слухаємо протягом дня. Тому іноді необхідно проводити так звану «інформаційну дієту». Інакше можливі нервові зриви, оскільки нам буде важко контролювати емоції та адекватно сприймати будь-які події.

«Встановіть режим дня, протягом якого робіть паузи, щоб дізнатися про ситуацію в країні, – порадила психолог Світлана Арефнія. – Бажано читати новини протягом години тричі на день».

Експерт радить продивитись інтернет та пошту вранці, потім в обід, щоб розуміти загальний стан у країні, а також увечері.

«Весь час намагайтеся заповнювати якоюсь діяльністю, – сказала психолог в інтерв'ю для каналу «Україна». – Якщо у вас є можливість повернутись до роботи – це чудово».

Протягом дня виконуйте прості, але необхідні завдання: прибирайте, готуйте, періть і т. ін. Якщо умови та місце, де ви знаходитесь, дозволяють вийти на вулицю і пограти з дітьми – не нехтуйте цією можливістю. Таке проведення часу підвищує рівень позитивних емоцій і покращує настрій.

«Режим дня та дозована інформаційна дієта допоможуть вам впоратися з порушенням вегетативних та психологічних проблем», – пояснила Світлана Арефнія в програмі «Зірковий шлях».

Зараз канал «Україна» працює в форматі «Єдині новини» і допомагає тримати інформаційний фронт. Актуальні новини тут https://t.me/ukraina24tv

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь