Онлайн
Психологія

Психологиня розповіла, що робити, якщо ваш чоловік дивиться на інших жінок

Олена Адамова дала поради, як поводитися, коли чоловік дивиться на інших жінок, і як переключити його увагу на себе.

Олександра Красновська Олександра Красновська
19:40, 21 липня 2021

У рубриці «Жити легко з Адамовою» програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» психологиня і коуч Олена Адамова дала поради, як поводитись, коли чоловік дивиться на інших жінок, та як переключити його увагу на себе.

«Якщо чоловік припинив дивитись на інших – це дуже небезпечний знак, адже для чоловіків звертати увагу на протилежну стать – нормально. Інше питання – що він з цим робить. Просто дивитись, фіксувати увагу на інших жінках, після чого переводити погляд на вас – це добре і означає, що ваш чоловік фізіологічно і психологічно здоровий. Але важливе питання – чи дивиться він на вас з такою ж цікавістю», – коментує психологиня і коуч Олена Адамова в ефірі каналу «Україна».

Експертка зазначає, якщо такі моменти викликають у вас ревнощі – працюйте над собою, адже це сигнал того, що ви маєте занижену самооцінку, недоотримуєте від чоловіка уваги і кохання, а можливо, у вас проблеми в інтимному житті.

Насамперед вам треба:

  • зайнятись собою. Подивіться на своє відображення у дзеркалі – чи подобаєтесь ви собі? Підіть на масаж, манікюр і педикюр, займіться своїм здоров’ям, виконуйте фізичні вправи.
  • поважати себе як жінку. Зверніть увагу на те, чи достатньо ви жіночна? Чи достатньо комфортно ви почуваєтесь в цьому стані? Попрацюйте над своїм гардеробом, зробіть його таким, щоб вам самій хотілось якомога частіше дивитись на себе.
  •  навчитися легкості. Вона залежить від того, як ви говорите. Так, чоловік любить очима, але це одна хвилина, а далі хочеться слухати жінку, яка перебуває поруч.

«Замість того, що ламати собі голову питанням: «Чому чоловік дивиться на інших?», подумайте, що слід зробити, щоб він дивився на вас. Ваш головний ворог – не ті жінки, а саме ви! Секрет у тому, щоб полюбити себе і своє тіло, тоді і чоловіку буде цікаво за вами спостерігати», – радить психологиня.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь