Онлайн
Психологія

Психологиня розповіла, що робити, якщо чоловік забороняє дружині працювати

Олена Адамова розповіла, з яких причин чоловік не хоче, щоб ви працювали, і дала поради, як зрозуміти чи потрібно вам це.

Олександра Красновська Олександра Красновська
17:12, 30 вересня 2021

У постійній рубриці «Жити легко з Адамовою» програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» психологиня і коуч Олена Адамова розповіла, за яких причин чоловік не хоче, щоб ви працювали, і дала поради, як зрозуміти, чи дійсно це вам потрібно.  

«Зазвичай за кадром може стояти 2 ситуації, чому ваш чоловік проти вашої роботи. Перша і найрозповсюдженіша – чоловікам простіше та вигідніше, якщо жінка залежить від них фінансово, адже в такому випадку нею легше керувати, особливо, якщо у вас є діти. Друга – чоловік розуміє, що коли ви вийдете на роботу, у вас не буде часу готувати і прибирати. А він відчуває, що може забезпечити фінансово вас і дітей», – коментує психолог Олена Адамова в ефірі каналу «Україна».

Знайти відповідь на ваше питання допоможуть поради психологині:

- підвищуйте самооцінку і рівень стосунків з чоловіком;

- зупиніться і добре подумайте, чи треба вам працювати. Є жінки – від природи мами. Цей статус і є для них реалізацією в соціумі. Якщо ви хочете бути фінансово незалежною від чоловіка – йдіть працюйте. Якщо ж у вас в житті все добре – знайдіть собі заняття до душі та реалізуйтесь в цьому.  

«Якщо ви все ж таки хочете працювати, слід поговорити з чоловіком. Поясніть коханому, що це питання самореалізації, вашого гарного настрою та вашої потрібності цьому світу. І коли він зрозуміє, що це безпечно і це не питання контролю – дозволить вам працювати», – радить психологиня Олена Адамова в програмі «Ранок з Україною».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь