Онлайн
Психологія

Психологиня дала поради, як розрізнити вигорання від дороги не туди

Експерт розповіла, як зрозуміти – у вас вигорання чи ви дійсно займаєтесь «не своєю» справою, та що робити в обох випадках.

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:27, 6 липня 2021


ТОП-психолог і коуч Олена Адамова у авторській рубриці «Жити легко з Адамовою» відповідає на найпопулярніші запити українців. У програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» експерт розповіла, як зрозуміти – у вас вигорання чи ви дійсно займаєтесь «не своєю» справою, та що робити в обох випадках. 

 

Відома психологиня Олена Адамова зазначає: якщо до неї потрапляє запит про вигорання і зміну роботи, завжди радить людям виконати вправу під назвою «поза колоди».

«Три дня лежати в ліжку: тільки піжама, їжа і фільми. Жодних контактів у соцмережах і роботи з телефона чи комп’ютера. Лінуйтесь і відпочивайте. Пам’ятайте, лінь – ресурсний стан психіки, коли вона стукає до вашого тіла з проханням відпочити», – коментує Олена Адамова у програмі «Ранок з Україною».

Вже за три дні вам стане зрозуміло, що коїться: ви просто втомились і після відпочинку готові повернутись до справ, або ж дійсно вигоріли і прийшов час змін. 

«Якщо ви хочете повернутись до активного життя, але йти не в тому напрямку, що був до запропонованої вправи, слід констатувати факт – час щось змінювати. Варто визначити, від чого вам хочеться втекти: від робити чи стосунків», – зазначила психологиня в ефірі каналу «Україна». 

Експерт зауважує – розпізнати, що саме з вами відбувається легко. Бо ж якщо ви повернулись до звичного життя і далі відчуваєте дискомфорт, слід не зволікати – змінюйте свій шлях. Адже життя одне і не варто його марнувати на справи, які не приносять задоволення. 

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь