Онлайн
Психологія

Психологиня дала поради, як мотивувати дитину вчитися

Олена Адамова розповіла, які прості дії допоможуть вам переконати дитину в тому, що потрібно здобувати знання і освіту.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:44, 24 вересня 2021

Психологиня і коуч Олена Адамова у постійній рубриці «Жити легко з Адамовою», яка виходить у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна», розповіла,  які прості дії допоможуть вам переконати дитину в тому, що варто здобувати знання та освіту.

«Я як викладач у ВНЗ категорично проти думки сучасної молоді про те, що освіта нічого не значить. Особливо, якщо говорити про фундаментальні професії. Крім того, слід пам’ятати, що людина протягом 5-ти років вивчає не лише профільні предмети, а й величезну кількість тих, що дають всебічний розвиток – це і розрізняє людей з освітою та без», – коментує психолог Олена Адамова в ефірі каналу «Україна».

Щоб мотивувати дитину вчитись треба:

- віддайте дитину на роботу. Ось так, категорично – з 14-ти років в Україні діти можуть працювати. Тому після уроків хай працює і бажано максимально довго, щоб не залишалось часу на особистий простір;

- приводьте в приклад тих, хто заробляє стабільно, але без перспективи росту – через те, що не мають освіти. Таким чином у якийсь момент дитина визнає – без освіти заробляти можна, але для того, щоб заробляти і відпочивати, потрібен диплом і знання.  

«Донесіть до дитини через мережі та слова авторитетних для неї людей те, що диплом дійсно нічого не вартий, головне – освіта. Саме освіта – доступ до забезпеченого та стабільного життя», – радить психологиня Олена Адамова в програмі «Ранок з Україною».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь