Онлайн
Психологія

Психолог розповіла, як повернути мотивацію в своє життя

Експерт зазначає - всього кілька порад зможуть змінити ваше життя на краще.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:58, 2 липня 2021

В авторській рубриці «Жити легко з Адамовою» програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» психологиня і коуч Олена Адамова розповіла, що робити, якщо вас ніщо не мотивує.

«Якщо глобальне задоволення зникло з вашого життя, то звичайно, вас нічого не мотивує. Та насправді – це про певний важливий момент, у якому ви відчуваєте незадоволеність, і він вплинув на ваше життя», – пояснює психологиня і коуч Олена Адамова в ефірі каналу «Україна».

Експерт зазначає – всього кілька порад зможуть змінити ваше життя на краще.

  • позбутись проблеми. Слід зрозуміти, що вам болить, у чому ви відчуваєте невдоволення або яку маєте нереалізованість. Приберіть це зі свого життя, розформуйте або замініть.
  • правильні акценти. Хибна думка, що мотивувати має лише матеріальний результат – гроші ще нікого не зробили щасливим. Мотивація має бути в примітивних речах.
  • самостійна мотивація. Вигадайте 5 речей на день, які допоможуть повернути в життя мотивацію. Вони мають складатись із пунктів, які приносять вам задоволення і радують вас.

«В житті найголовніше – саме життя! Навчіться отримувати від нього задоволення для того, щоб воно радувало і балувало вас. Нехай це і буде для вас найголовнішою мотивацією», – коментує Олена Адамова у програмі «Ранок з Україною».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь