Онлайн
Психологія

Психолог дала поради, як зробити наступний шлюб кращим за попередній

Психолог Олена Адамова відзначає кілька простих правил, які допоможуть зрозуміти, що саме стало причиною вашого розлучення.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:51, 1 липня 2021

Шлюб розвалився. Як жити далі, щоб не наробити тих самих помилок з новим партнером? У рубриці «Жити легко з Адамовою» програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» ТОП-психолог і коуч Олена Адамова дала кілька цінних порад, які допоможуть не переносити попередній досвід у своє майбутнє.

Психологиня Олена Адамова зазначає – є кілька простих правил, які допоможуть зрозуміти, що саме стало причиною вашого розлучення і як не перенести помилки минулого у майбутнє життя.

  • зробити паузу після розлучення. Якщо шлюб тривав довго – велику паузу. Вам потрібно відновити свій психологічний стан, на що психологи дають до 2-х років.
  • працюйте з собою. Запитуйте себе: «Що мене не влаштовувало у стосунках?» і «Що не влаштувало партнера?» Візьміть відповідальність за зруйновані стосунки і на себе. Не звинувачуйте в усьому свого партнера, натомість запитайте себе: «Що я могла зробити краще?» і «Де була моя зона відповідальності?»
  • запитайте думку чоловіків, яким ви довіряєте. Пропрацювавши для себе попередні питання, зверніться до знайомих чоловіків, наприклад, тата чи брата – нехай вони скажуть свою думку, можливо, десь ви були неправі.
  • не бути жертвою і нападальницею. Запам’ятайте просту істину – завжди в розлученні винні двоє.

«Щоб майбутні стосунки не стали граблями і життя в цілому приносило насолоду, навчіться кайфувати від свого життя, від себе, від своєї роботи. Тоді і майбутній шлюб буде в радість», – коментує Олена Адамова у програмі «Ранок з Україною».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь