Онлайн
Психологія

Психологиня дала поради, як позбутися від агресії і стати добрішими

Експерт розповіла, як позбутися від нападів агресії і стати простіше в спілкуванні з оточуючими.

Олександра Красновська Олександра Красновська
17:18, 8 жовтня 2021

В авторській рубриці «Жити легко з Адамовою» програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» психологиня і коуч Олена Адамова відповідає на найактуальніші питання глядачів. Нещодавно експертка розповіла, як позбутись нападів агресії та стати легшими у спілкуванні з оточуючими.   

«Все в житті трансформується через кохання – вирощуйте в собі нове кохання та знаходьте його нові джерела. Радійте звичним речам і завдячуйте світу, рідним і близьким за те, що ви маєте», – коментує психологиня Олена Адамова у програмі «Ранок з Україною».

Крім того, психологиня радить:

- оточити себе джерелами любові та доброти: наприклад, знайдіть в інтернеті уроки доброти, також можете переглянути фільми на цю тему;

- звернути увагу на поведінку людей, яких ви можете назвати добрими, та брати з них приклад: усміхайтесь, дякуйте оточуючим за будь-які прояви добра та допомоги у ваш бік;  

- запам’ятати просте правило: доброта – це широта серця на прийняття любові та її віддачу. Неможливо вимагати від світу любові, якщо ви самі її не даєте. Тож спочатку можете штучно програмувати себе на доброту і на кохання. Так, спочатку вам доведеться грати, адже справжні ви зі своєю суворістю та жорстокістю більше себе не влаштовуєте.

«Є прості методи зменшити свій стрес, наприклад, глибокий вдих, затримка дихання і видих або стискати і розтискати кулаки, щоб ніхто не бачив. Саме такі прості вправи допоможуть вам переключити себе з агресії на мир»,радить Олена Адамова в ефірі каналу «Україна».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь