Онлайн
Соціум

Прозора вода у каналах Венеції здивувала італійців – до чого тут коронавірус

Раптове очищення води пов’язують із карантином на території Італії.

11:30, 19 березня 2020

Несподіваний, але дуже приємний екологічний феномен зафіксували днями у Венеції, де минулого місяця завершився щорічний венеціанський карнавал 2020. Родзинка всесвітньовідомого італійського міста – водні канали – раптово самостійно очистилися. Тепер вода у них стала надзвичайно прозорою і туди повернулися риби й лебеді. Таке екологічне диво трапилося вперше в історії Венеції.

Body of Water With People Rowring on Boat Beside Tall Building

Прозора вода у каналах Венеції

фото:pexels

Очищення каналів пов’язують із карантином, уведеним на всій території Італії з 10 березня. Країну було закрито на в’їзд і виїзд, відповідно зменшилась кількість туристів. Крім того, карантин обмежив активність населення у середині кордону. Зокрема, жителям заборонили пересуватися містом без поважних причин. А як відомо, водні канали – єдині методи транспортного сполучення у Венеції. Саме ці фактори, на думку науковців і простих італійців, сприяли покращенню екологічного стану Венеції і очищенню води в каналах.

Orange Powerboat Between Medium Rise Buildings

Прозора вода у каналах Венеції

фото:pexels

Схоже, карантин має позитивні наслідки для екології. Для венеціанців такі зміни важать особливо багато, адже це перші добрі екологічні зміни для їхнього міста після жахливої повені восени 2019 року, яка була зафіксована як найсильніша повінь у Венеції за останні 50 років.

Нагадаємо, що в Італії почали тестувати вакцину від коронавірусу, який досі шириться світом.

Українці, котрі повернулися додому з Італії у неділю, 15 березня, досі перебувають на двотижневій самоізоляції. Поки що у жодного з них не виявлено симптомів захворювання.

Дивіться сюжет про те, як закохані вкрали гондолу у Венеції:

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь