Онлайн
Психологія

Простий спосіб позбутись негативних емоцій від актриси «Незакритої мішень»

Ірина Новак розповіла, що допомагає їй завжди бути в формі та залишатися спокійною в будь-якій ситуації.

Даша Харченко Даша Харченко
18:30, 18 лютого 2021

Іноді ми забуваємо про втому, біль або негативні емоції через якісь більш важливі події. Зірка серіалу «Незакрита мішень», прем’єра якого відбудеться 1 березня о 21:00 на каналі «Україна», Ірина Новак розповіла, що допомагає їй завжди бути в формі та залишатися спокійною в будь-якій ситуації.

У новому 24-серійному фільмі Ірина Новак зіграла одну з найяскравіших ролей. Під час зйомок актриса дала інтерв'ю. І хоча зміна була не з легких, вона гарно виглядала та з задоволенням відповідала на питання. За словами зірки серіалу, професія навчила її вмінню долати труднощі.

«Я перфекціоніст і хочу в усьому бути кращою. Мені здається, що це здорова амбіція в будь-якій професії. І якщо потрібно грати щастя, а у мене напередодні хтось пішов з життя, то я забороняю собі думати про горе, – поділилась артистка Ірина Новак. У такий момент ніби береш пробку і закорковуєш негативні емоції, як пляшку з водою. І тільки коли знімальний день закінчився, дозволяєш собі їх пережити».

Про цей спосіб контролювати емоції вона дізналася з інтерв'ю Алли Пугачової. Одного дня перед виходом на сцену співачці сказали, що померла її мама. Але примадонна заборонила собі думати про це.

Читай також
Оля Полякова розповіла, що їй допомагає позбуватись негативних емоцій

Оля Полякова розповіла, що їй допомагає позбуватись негативних емоцій

«Алла Пугачова дала собі настанову, що спочатку вона повинна відпрацювати великий концерт, ніби нічого не сталося, а потім зможе прийняти та прожити цю новину, – пояснила зірка серіалу Ірина Новак. – Так і я роблю. Ніхто ні в чому не винен. Таке життя: в ньому є білі та чорні смуги, горе та радість. І все це не повинно заважати роботі».

Але це не означає, що потрібно постійно тримати емоції в собі. За словами артистки, іноді можна розплакатися, виговоритися, а потім зібратися та знову вийти на роботу. Але це риса дуже сильних людей: вміти не показувати емоції, які можуть вибити людину з колії та засмутити оточуючих.

Дивіться прем'єру 24-серійного фільму «Незакрита мішень» у понеділок, 1 березня, о 21:00 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь