Онлайн
Зірки

«Зникла цікавість»: стала відома причина розлучення Слави та Едгара Камінських

Підстави для розлучення були наведені в судовому рішенні.

13:11, 24 липня 2019

Відома співачка Слава Камінська і пластичний хірург Едгар Камінський нещодавно офіційно розлучилися.

Заяву про розлучення подав сам Едгар Камінський, вона з'явилась на сайті Подільського районного суду ще 19 квітня 2019 року.

17 липня на сайті судового реєстру з'явилось рішення щодо розлучення зіркової пари. Згідно з ним, причиною стало те, що «подружжя почало віддалятися одне від одного, зникла цікавість до життя один одного».

Рішення суду щодо розлучення Камінських

фото: reyestr.court.gov.ua

«Позивач   посилається на те, що після народження дітей подружжя почало віддалятися одне від одного, зникла цікавість до життя один одного. Позивач з відповідачкою мають різні характери та погляди на життя. Протягом останнього часу сторони фактично проживають в одному приміщенні, але не підтримують шлюбні відносити, не ведуть спільне господарство   Подальше спільне життя і збереження сім`ї неможливе, у зв`язку з чим просив позов задовольнити, а шлюб розірвати. Представник позивача в судовому  засіданні  позовні вимоги підтримав з підстав, зазначених в позовній заяві.  Пояснив суду, що наразі спору щодо місця проживання дітей та поділу майна у сторін не має», –  йдеться у рішенні суду.

Дивіться відео про те, як екс-подружжя проігнорували черговий судовий розгляд: 

За їхньою історією спостерігала вся країна. Пара була одружена з 2014 року. Цей процес розлучення тривав майже три місяці. Едгар і Слава ніяк не могли розв'язати питання про опіку над дітьми, тому переносили судове засідання, призначене від початку на 12 червня 2019 року.

Дізнайтеся про те, як діти екс-подружжя Камінських раніше посварилися через ягоди: 

Екс-подружжя, як і раніше, не дають ніяких коментарів у соціальних мережах і для ЗМІ з приводу деталей і умов розірвання шлюбу. Тому невідомо, як вони поділили опіку над дітьми: 4-річним Леонардом і 3-річною Лаурою.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь