Онлайн
"Україна" - канал великих подій

Промо-кампанія «Зіркового шляху» здобула бронзову нагороду Promax Global Excellence Awards 2021

Promax Global Excellence Awards – найпрестижніший світовий конкурс у сфері маркетингу, дизайну та промоції.

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:16, 19 листопада 2021

Промо-кампанія проєкту «Зірковий шлях» завоювала бронзу престижної міжнародної премії у сфері маркетингу й дизайну Promax Global Excellence Awards 2021 у категорії «Найкраще промо денної програми: до 60 секунд» (Daytime: best program promo - : 60 seconds or less).

Ідея переможної промо-кампанії полягає в тому, аби показати, що найбільші таємниці зірок сховані у глибині їхньої душі. Саме метафору глибини автори використали при зйомці. Ведучі програми про зіркове життя опустилися на самісіньке дно, аби дослідити, що саме приховують знаменитості. Для цього креативна група створила ілюзію справжнього океану, руху під водою та окремий підводний світ.

«Ролик «Зіркового шляху» - це незвичне і досить сміливе промо як для формату денної зіркової програми. Життя публічних осіб - це не лише блискітки, оплески й миті слави. Ми вирішили символічно передати глибину й драму зірок через ефект занурення. Сам процес виробництва ролика був виснажливим: нашим ведучим довелося понад 10 годин висіти на спеціальних тросах, щоб передати ефект підводного руху. Тож дуже приємно, що результат зйомки вийшов настільки вражаючим, що його відзначили не лише глядачі, а й міжнародна спільнота промо-креаторів», - зазначила промо-директорка каналу «Україна» Світлана Бережна.

Над втіленням ідеї працювала творча команда телеканалу «Україна»: маркетинг директорка Олена Шворяк, бренд-менеджерка Світлана Бережна, креативний директор Роман Шома, ідея Марини Коцюбенко, керівниця продюсерської групи Дар’я Голубкова, виконавча продюсерка Олена Шарова, режисер Ігор Стеколенко, продюсер Віктор Сема, постпродакшн та VFX Сергій та Максим Солодкі, композитор Олександр Гаврилов.

Promax Global Excellence Awards – найпрестижніший світовий конкурс у сфері маркетингу, дизайну та промоушену.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь