Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Проект "Таємний код зламано" розкриє секрети здорового харчування

У вівторок, 19 листопада, о 22:30 на телеканалі "Україна" буде показана сьома серія циклу програм "Таємний код зламано", яка розповість глядачам про те, як правильно харчуватися, щоб бути здоровим.

16:54, 18 листопада 2013

У вівторок, 19 листопада, о 22:30 на телеканалі "Україна" буде показана сьома серія циклу програм "Таємний код зламано", яка розповість глядачам про те, як правильно харчуватися, щоб бути здоровим.

Всім відомо, що здоров'я і самопочуття людини залежить від того, що вона їсть. Але що таке - їжа? Тільки комплекс вітамінів, амінокислот, клітковини чи щось більше?

Учені всього світу б'ють на сполох - погана і неякісна їжа викликає не тільки звикання, але і ряд смертельно небезпечних захворювань. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, якість їжі та відсутність культури харчування все частіше стають причиною найстрашніших захворювань у світі.

Відомий міжнародний експерт з питань здорового харчування, директор Інституту оптимального здоров'я Nutrilite, доктор Дюк Джонсон стверджує, що проблема хронічних захворювань у США виникла в 1910 році. Це був початок промислового виробництва продуктів харчування. Згідно з даними японських дослідників, в їх країні масове споживання їжі з використанням консервантів і інших хімікатів призвело до зростання смертності населення від раку.

Так що ж необхідно їсти, щоб відчувати себе щасливим і бути здоровим? Багато людей відмовляються від м'яса і продуктів тваринного походження, віддаючи переваги рослинній їжі. Деякі визнають тільки продукти, що не піддавалися термічній обробці, і називають себе "сироїдами". А хтось іде ще далі, намагаючись взагалі відмовитися від їжі, поглинаючи тільки енергію сонця. Автори проекту "Таємний код зламано" експериментальним шляхом вирішили встановити, як харчуватися найкорисніше, а головне, які фактори враховувати при виборі їжі. Що краще: прислухатися до свого організму і слідувати його бажанням або вибрати спеціальну дієту - по групі крові, глікемічному індексу, якості і способам приготування їжі?

Відповідь на це та багато інших питань шукайте в новому випуску документального проекту "Таємний код зламано" у вівторок 19 листопада о 22:30 в ефірі телеканалу "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь