Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Проект "Таємний код зламано" розкриє секрети кохання

У вівторок 12 листопада о 22:30 на телеканалі "Україна" буде показана четверта серія циклу програм "Таємний код зламано", яка буде присвячена таємницям справжнього кохання.

17:58, 11 листопада 2013
У вівторок 12 листопада о 22:30 на телеканалі "Україна" буде показана четверта серія циклу програм "Таємний код зламано", яка буде присвячена таємницям справжнього кохання.

У новій серії проекту "Таємний код зламано" автори розкриють всі таємниці такого великого почуття, як кохання. Здавалося б, що нового можна сказати про те, що кожен відчув на собі? Але програма "Таємний код зламано" заглибиться в сутність питання і відповість, чого ж в людському  коханні більше: божественного початку, божественного призначення або нейрофізіології і біохімії?

Героями цього випуску стануть різні люди, які досягли успіхів у справах кохання, так і ті, хто зазнав невдачі. В якості зіркового гостя в програму запрошений музикант Олег Скрипка.

Тема кохання буде розглянута всебічно. Серед іншого автори проекту розкажуть і про нечесні методи отримання кохання. Наприклад, історія одного з героїв проекту присвячена темі привороту кохання.

"Пікаперство" - сучасний і часто цинічний спосіб експрес-завоювання сердець і тіл красунь. Безліч курсів і тренінгів стверджують, що цей метод дає майже 100% результат. Чи правда це? Творча група циклу програм "Таємний код зламано" проведе експеримент і перевірить це в реальному житті.

У новому випуску програми "Таємний код зламано" відповідь на питання "що ж таке кохання?" шукають астрологи, психологи, психотерапевти, вчені-біохіміки і навіть кримінолог.

Дивіться проект "Таємний код зламано" по вівторках, середах і четвергах о 22:30 в ефірі телеканалу "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь