Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Проект "Таємний код зламано" розкриє секрети азартних ігор

У середу, 13 листопада, о 22:30 на телеканалі "Україна" буде показана п'ята серія циклу програм "Таємний код зламано", яка буде присвячена загадкам і прихованим механізмам азартних ігор.

16:21, 12 листопада 2013
У середу, 13 листопада, о 22:30 на телеканалі "Україна" буде показана п'ята серія циклу програм "Таємний код зламано", яка буде присвячена загадкам і прихованим механізмам азартних ігор.

У всьому світі азартні ігри мають велику владу над людьми. У багатьох країнах організації, що займаються гральним бізнесом - вже під забороною. Автори проекту "Таємний код зламано" вирішили розібратися, що ж таке азартні ігри - це просто математичні комбінації або "знаряддя" пороку і згубна пристрасть? Чому багато людей, які почали грати, вже не можуть зупинитися? У чому магнетизм азарту?

Містики стверджують, що в азартних іграх зашифровано, ні багато ні мало, таємні знання Світобудови. Вони стверджують, що саме ці секрети і манять до себе сотні людей по всьому світу. Астрологи кажуть, що звичайна карткова колода - це астрономічний календар, а в карткових іграх приховані знання про устрій світу. А пасьянс і ворожіння - це особливе програмування майбутнього.

У новому випуску проекту "Таємний код зламано" глядачі знайдуть відповіді на багато питань. Чи можна обернути азарт собі на благо? Чи мають гральні карти навчальну силу? І, нарешті, що або хто ховається за найзнаменитішою картою - Джокером?

Герої цього випуску циклу "Таємний код зламано" - професійний гравець в онлайн-покер Денис Чуфарін і гравець в покер Катерина Журавльова розкриють свої секретні технології перемоги. А в якості експертів в цій серії проекту виступлять: письменник-сатирик Аркадій Арканов, найзнаменитіший в СРСР картковий шулер Анатолій Барбакару, астролог Павло Глоба і палеоневролог Сергій Савельєв.

Знімальна група проекту "Таємний код зламано" проведе унікальний експеримент, завдяки якому стане можливим науково перевірити твердження, що азарт викликає в тілі людини такі ж реакції, як і сексуальне збудження.

Дивіться проект "Таємний код зламано" по вівторках, середах і четвергах о 22:30 в ефірі телеканалу "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь