Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Програма "События" вийшла в ефір в новому графічному оформленні

Інформаційна програма "События" телеканалу "Україна" вийшла в ефір у новому графічному оформленні.

15:48, 13 листопада 2013
Інформаційна програма "События" телеканалу "Україна" вийшла в ефір у новому графічному оформленні.

У новій стилістиці тепер виходить, як програма "События", так і нова інформаційна програма "События дня". Ці зміни стали логічним продовженням оновлення фірмового стилю телеканалу "Україна".

Концепція візуального втілення нових графічних заставок інформаційних програм каналу полягає в ідеї, що весь світ складається з послідовності подій, які і складають загальну картину світу. Кожен з нас сприймає цей світ саме через "призму" того, що відбувається. Все це повторюється щодня, як циклічний природний процес. Сегменти різних подій збираються в загальну картину світу, і кожен день ця картина виглядає по-новому. Творці графічної концепції зобразили час у вигляді кілець, в яких видно природний кругообіг місяців у році, а також днів і годин у добі. Все це працює, як злагоджений механізм. І тільки перебуваючи на значній відстані від подій, спостерігаючи за тим, що відбувається, глядачі помічають, що це образ оптичного об'єктива з його кільцями, який перетворюється на логотипи програм "События" та "События дня".

Ольга Шевченко, директор департаменту маркетингу і комунікацій телеканалу "Україна": "При створенні концепції нового графічного оформлення ми хотіли представити інформаційні програми "События" та "События дня", як об'єктивних, незалежних спостерігачів, які охоплюють всі події повністю і передають глядачеві картину дня, тижня, а також світу в цілому".

Канал "Україна" також оновив сайт sobytiya.tv — він став ще зручнішим для користування. А ще тут з'явилася можливість одним натисканням підписатися на сторінки програми "События" в соцмережах Facebook, ВКонтакте, Twitter, Instagram, а також на розділ каналу "Україна" на YouTube.

Дивіться в ефірі каналу "Україна" інформаційні програми: "События" — по буднях о 7:00, 9:00, 17:00 і 19:00, а також у суботу о 7:00 та 19:00, "События дня" — з понеділка по п'ятницю о 22:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь