Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Проєкт «Історія одного злочину» розпочинає новий сезон на каналі «Україна»

Дивіться новий сезон «Історії одного злочину» на каналі «Україна»!

16:45, 1 вересня 2020

В понеділок, 7 вересня, о 16:00 на каналі «Україна» стартує 7 сезон документального детективу власного виробництва «Історія одного злочину». В об’єктиві нового сезону детективу - найрезонансніші злочини перших двох десятиліть української незалежності.

Глядачі побачать реконструкції реальних кримінальних справ, фігурантами яких були українські політики, артисти, громадські діячі, популярні та впливові українці та іноземці.

«Новий сезон «Історії одного злочину» підготував глядачам 100 нових епізодів з архівів Головного слідчого управління МВС України. Велика частина історій українського карного розшуку буде розказана вперше, адже багато років на кримінальні справи був накладений гриф «цілком таємно». Кожна з цих історій хоч і написана кров’ю, та є справжнім життєвим уроком для глядача. Черговий сезон «Історії одного злочину» змусить задуматись над своїми власними вчинками, їхнім впливом на оточуючих та близьких, допоможе убезпечити себе і не повторювати фатальних помилок», - розказала керівниця проєкту Оксана Струтинська.

Головні герої серіалу - випробувані досвідом оперативники, які завжди беруться за розслідування і справляються з усіма завданнями в умовах мінливого світу. У кожній історії команда проєкту намагається розгадати загадку людини - чому і як звичайні люди стають злочинцями, які їхні внутрішні мотиви. А також відкривають таємницю затримання злочинців професіоналами.

«Наші історії варто дивитись хоча б для того, щоб зрозуміти, що злочину без покарання не буває. Це наш слоган. І що все ж таки, яка б не була справа, якщо людина робить зло, воно буде покарано. На будь якому рівні. Крім того, бачити реальні історії дуже корисно для людей, щоб розуміти, які взагалі бувають ситуації, ризики, і більш прискіпливо відноситись до своїх знайомств, рішень, документів. Кожна з цих історій дає нам розуміння, що ми маємо бути свідомими і обачливими», - зазначила акторка Ірина Малигіна, яка грає роль майора Чернявської.

Читай також
У Литві покажуть популярний український проєкт «Історія одного злочину»

У Литві покажуть популярний український проєкт «Історія одного злочину»

Як і в попередніх сезонах, історії злочинів глядачам буде розповідати ведуча Олександра Соколовська, а досвідчені експерти проєкту, співробітники МВС України, які безпосередньо брали участь у резонансних розслідуваннях – Валерій Кур, Володимир Поліщук та Руслан Сушко, пояснюватимуть деталі справ, триматимуть у фокусі усі аспекти розслідування.

«Як завжди новий сезон проєкту «Історія одного злочину» буде повний несподіванок, як і наше життя. Тому що це реальні історії. Подивившись на реконструкції ситуацій, які сталися колись насправді, можна зрозуміти, як не можна вчиняти та можна реагувати на такі події. Це теж досвід. До того ж, це адреналін, емоції, екшн. Якщо ви любите гострі відчуття і детективи - дивіться новий сезон «Історії одного злочину»!» - прокоментувала ведуча проєкту Олександра Соколовська.

Головні ролі у серіалі виконують: Ірина Малигіна, Сергій Мітрюшин, Максим Кузьменко, Олександр Божко, Сергій Воляновський, Юрій Білик, Юлія Єфименко.

«Історія одного злочину» – це реконструкції гучних злочинів вітчизняної криміналістики. Проєкт висвітлює найзаплутаніші справи нашої країни з часу Незалежності й до сьогодні. Документальний детектив стартував на каналі «Україна» у 2017 році.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь