Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Прийомна мати евакуювала 8 дітей з Ірпеня й розказала у програмі «Говорить Україна. Хроніки незламності» історію порятунку собаки

Те, що відбувалося цієї весни в Ірпені, ми дізналися з постів мешканців міста й новин. Але коли чуєш історію з перших вуст, розумієш, що все було в десятки разів страшніше й трагічніше, ніж можна собі уявити.

Олександра Красновська Олександра Красновська
18:27, 21 червня 2022

Коли відповідаєш за велику родину, а за спиною чутно постріли, занадто швидко приймаєш рішення. Мати вісьмох дітей Оксана Петрова розповіла ведучому програми «Говорить Україна. Хроніки незламності» на каналі «Україна», яка буде в ефірі «Індиго TV» з 27 червня, що сталося з її бобтейлом Рубі.

Те, що відбувалося цієї весни в Ірпені, ми дізналися з постів мешканців міста й новин. Але коли чуєш історію з перших вуст, розумієш, що все було в десятки разів страшніше й трагічніше, ніж можна собі уявити.

Героїня програми «Говорить Україна. Хроніки незламності» – мати вісьмох дітей. З них одна біологічна дитина й сім прийомних.

Коли в Ірпені, де жила Оксана, почалися бої, у родині вже було поповнення: з'явилися кіт Бродський і бобтейл Рубі.

Під час обстрілів діти ховалися в підвалі, але незабаром стало зрозуміло, що потрібно терміново евакуюватися. Проте у двох мікроавтобусах вистачило місця лише для дітей.

«Мене звинувачують у жорстокосерді, але в мене на руках були діти й надто мало часу, – сказала Оксана Петрова. – Я намагалася розмістити всіх у мікроавтобусі, а сама слухала, стріляють поруч з нами чи ні».

Кіт і собака залишилися під наглядом двох сусідів, які не збиралися виїжджати з Ірпеня. Оксана залишила багато корму й води, а також віддала ключі від будинку. Її сім'я терміново евакуювалася з міста.

«Коли ми були на заправці, раптом туди увірвалися українські військові, які почали кричати: «Швидше їдьте звідси! Танки їдуть!» – розповіла гостя програми «Говорить Україна. Хроніки незламності».

Того дня з Ірпеня планувала виїхати велика група людей, але лише Оксані вдалося прорватися. А потім почалися бої…

Сім'я героїні програми перетнула кордон з Румунією, і незабаром Оксана й діти опинилися в Німеччині. Ніхто з них не здогадувався, що Рубі залишився на самоті… Виявилося, що один із сусідів наступного дня виїхав з Ірпеня, а другий сусід – через чотири дні. Коли Оксана Петрова дізналася про це, вона миттєво почала шукати будь-яку можливість врятувати пса.

«Це як зрадити себе – ти його там залишив і розумієш, що це буде хрест на все життя», – сказала мати вісьмох дітей.

За цю весну багато жителів Ірпеня дізналися про актора Олексія Суровцева, а все через його вчинки. Він рятував домашніх тварин, забутих чи залишених удома господарями, ризикуючи своїм життям.

«Попри безмежну любов до тварин я не планував їх рятувати, бо не думав, що це буде потрібно, – зізнався Олексій Суровцев.Я не уявляв, що буде стільки покинутих господарями тварин».

Оксані вдалося зв'язатися з Олексієм і розповісти про Рубі. Коли рятувальник опинився в будинку, у собаки вже не було їжі.

Ще кілька тижнів пішло те, щоб приручити пса. До того ж його неможливо було витягнути через вікно, тому довелося чекати, коли привезуть ключі від будинку. Але потім на кілька днів оголосили комендантську годину. І незабаром її продовжили... Собака знову залишився на самоті.

Коли нарешті вдалося отримати ключі, відчинити двері й вивести Рубі, раділи всі! Разом з собакою врятували також кота.

Залишилося лише перевезти тварин до Німеччини, де мешкала родина Оксани. Але водій, який погодився на це, дуже боявся собак. Тоді жінка передала йому маленьку ковдру, в якій зазвичай заколисувала дитину, щоб пес відчув рідний запах і поводився спокійно.

Незабаром Рубі зустрівся з сім'єю. І хоча він спочатку гавкав на дітей, але за мить вони вже не відпускали його від себе.

«Я дуже вдячна кожному, хто допоміг урятувати Рубі, – сказала Оксана Петрова. – Люди справді ризикували життям заради добра».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь