Онлайн

Прем'єра фільму "Врятувати боса" на каналі "Україна" - феєрична історія в жанрі драмеді

29 жовтня о 20:00 на телеканалі "Україна" відбудеться прем'єра нового 24-серійного фільму власного виробництва - драмеді "Врятувати боса".

18:34, 5 жовтня 2012
spasti_bossa31029 жовтня о 20:00 на телеканалі "Україна" відбудеться прем'єра нового24-серійного фільму власного виробництва - драмеді "Врятувати боса".Цей фільм знято за мотивами нашумілого корейського серіалу "Protect theBoss".

За адаптацію картини для українських глядачів взявся телеканал"Україна" під керівництвом головного продюсера кіносеріальноговиробництва каналу Тетяни Гнєдаш. Виробництво цього багатосерійногофільму здійснює кінокомпанія АМЕДІА, яка свого часу зняла успішнийсеріал "Не родись вродливою".

Ірина Курчакова, директор департаменту планування і закупівлі програмтелеканалу "Україна": "Телеканал "Україна" продовжує впевненорозширювати спектр популярних кіножанрів. Ми як і раніше намагаємосязнайомити наших глядачів з кращими світовими прем'єрами. І яскравийприклад цього - наша адаптація феєричної історії в жанрі драмеді -"Врятувати боса". Цей серіал канал "Україна" виробляє спільно з відомоюросійською кінокомпанією АМЕДІА, тому ми розраховуємо не тільки нависоку якість фільму, а й на потужний глядацький успіх".

Драмеді "Врятувати боса" - поєднання драми і комедії - яскравий прикладофісної історії про взаємини начальника та його помічниці. Головнійгероїні серіалу Жені (актриса Олена Якимова) дуже хочеться знайти своєжіноче щастя і гарну роботу. Почати вона вирішила з останнього. Дівчинаотримує омріяну роботу, але є один ризик - закохатися. Її беруть напосаду секретаря сина глави компанії, де її новий бос Олександр (акторІлля Іосіфов) виявляється страшним ледарем. Однак справжнє коханнятворить чудеса!

Тетяна Бєліченко, продюсер АМЕДІА: "Фільм "Врятувати боса" не залишитьбайдужими глядачів різного віку. Звичайна дівчина потрапляє у світвеликого бізнесу. Їй доводиться вирішувати безліч завдань. Але середних найскладніша - допомогти молодому спадкоємцеві компанії стати Босомі очолити сімейний бізнес. Глядача чекають не тільки офісні інтриги,але й кохання, романтичні пригоди і багато хорошого гумору".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь