Онлайн

Прем’єра фільму "ДНК-портрет нації" пройшла з часткою 14,53%, й показала, що серйозна документалістика дуже затребувана

Прем'єра унікального дослідницького проекту власного виробництва телеканалу "Україна" - "ДНК-портрет нації" - пройшла з часткою 14,53%* і рейтингом 4,84%* за аудиторією 18+ та з часткою 13,28%** і рейтингом 4,1%** за аудиторією 18-54.

15:28, 9 листопада 2012
Прем'єра унікального дослідницького проекту власного виробництва телеканалу "Україна" - "ДНК-портрет нації" - пройшла з часткою 14,53%* і рейтингом 4,84%* за аудиторією 18+ та з часткою 13,28%** і рейтингом 4,1%** за аудиторією 18-54.

За підсумками дня телеканал "Україна" посів перше місце серед загальнонаціональних каналів за аудиторією 18+, із середньою часткою 13,12%*. За аудиторією 18-54 телеканал "Україна" став другим, отримавши частку 9,99%**. Частка фільму була вище середньої частки каналу на попередньому тижні на 31% за 18+ та на 48% за 18-54.

"ДНК-портрет нації" став найкращою програмою дня каналу "Україна" та увійшов до ТОП-5 програм усіх каналів країни по аудиторії 18-54, що для документального проекту є дуже вагомим досягненням. Фільм привернув особливу увагу мешканців Києва й Одеси, які дивилися його з часткою 18,08%*** та 20,88%*** відповідно. Загалом по Україні фільм побачило майже 6 млн. українців.
"ДНК-портрет нації" - не перший документальний проект власного виробництва каналу "Україна". Телеканалом були створені документальні фільми, присвячені ЄВРО-2012, в серпні відбулася прем'єра фільму "Made in Ukraine", також в ефірі каналу регулярно демонструються документальні цикли, присвячені відомим людям.

Однак "ДНК-портрет нації" став для каналу першим документальним проектом подібного масштабу: дослідження охопило жителів усіх регіонів України, після прем'єри фільму глядачам була запропонована дискусія в рамках спеціального обговорення "ДНК. Сенсація століття", а показники перегляду продемонстрували високий глядацький інтерес до серйозної дослідницької документалістики.

Ігор Золотаревський, директор департаменту інформаційного мовлення каналу "Україна": "Тема походження української нації давно хвилювала жителів країни. Існує безліч версій походження українців, проте достовірного документального підтвердження поки що не було ні в однієї з них. До того ж, для нас реалізація проекту "ДНК-портрет нації" стала своєрідним професійним викликом, адже подібних проектів ще не було не тільки на нашому каналі, але й на всьому українському ТБ. Та й сама назва нашого телеканалу - "Україна" - зобов'язує! Кому ж, як не нам було братися за такий масштабний, і я б навіть сказав, принципово важливий для країни проект".

Повну версію проекту "ДНК-портрет нації" можна переглянути на сторінці проекту на сайті каналу "Україна" або на сторінці відеосервісу oll.tv.

* Розрахунок показників здійснено для населення віком старше 18 років, "міста 50 тис.+".
** Розрахунок показників здійснено для населення віком старше 18-54 років, "міста 50 тис.+".
*** Розрахунок показників здійснено для населення віком старше 4 років, в містах Київ та Одеса.
Дослідження телевізійної аудиторії здійснюють GfK Ukraine та "Комунікаційний альянс", дані надані телеканалом "Україна". Детальніше про використані змінні - в глосарії GfK. Попередні показники надані на 9 листопада 2012.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь