Онлайн

Прем'єра драмеді "Врятувати боса" на телеканалі "Україна" стартувала успішно

Прем'єра драмеді "Врятувати боса", що відбулася 29 жовтня на телеканалі "Україна", пройшла з такими середніми показниками: рейтинг - 3,94%*, частка - 11,13%* за аудиторією 18-54.

17:00, 30 жовтня 2012
boss310Прем'єра драмеді "Врятувати боса", що відбулася 29 жовтня на телеканалі"Україна", пройшла з такими середніми показниками: рейтинг - 3,94%*,частка - 11,13%* за аудиторією 18-54.

Одна з серій 24-серійного фільму стала кращим "серіалом дня" наукраїнському телебаченні. Вона пройшла з рейтингом 5,11%* та часткою14,21%*. У середньому частка картини перевищила середню частку каналуза день на 21%*.

Загалом перші дві серії драмеді "Врятувати боса" дивилося близько 9млн. глядачів по всій Україні.

Драмеді "Врятувати боса" - поєднання драми та комедії - яскравийприклад офісної історії про взаємини начальника та його помічниці.Головна героїня серіалу Євгенія (актриса Альона Якімова) дуже хочезнайти своє жіноче щастя й гарну роботу. Почати вона вирішила зостаннього. Дівчина отримує омріяну роботу, але є один ризик -закохатися. Її беруть на посаду секретаря сина голови компанії, де їїновий бос Олександр (актор Ілля Іосіфов) виявляється страшним ледарем.Однак справжнє кохання робить дива!

Дивіться драмеді "Врятувати боса" на телеканалі "Україна" з понеділкапо п'ятницю о 20:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь