Онлайн

Прем'єра документального фільму "1941" – скоро в ефірі каналу "Україна"

Взимку 2013 року в ефірі каналу "Україна" буде показано прем'єру документального проекту студії "Телекон" - 5-серійного фільму "1941". У ньому розкриваються факти Другої світової війни, про які мовчать підручники історії.

13:43, 4 грудня 2012
1941_310Взимку 2013 року в ефірі каналу "Україна" буде показано прем'єру документального проекту студії "Телекон" - 5-серійного фільму "1941". У ньому розкриваються факти Другої світової війни, про які мовчать підручники історії.

Фільм, створений відомим режисером-документалістом Ігор Кобрин, розкриє глядачам каналу "Україна" невідомі факти Другої світової. Автор фільму торкнеться питань, які дозволять українцям по-іншому поглянути на суть військового протистояння СРСР і Німеччини, та хід бойових дій в тій війні.

Фільм "1941" цілком побудований на унікальних архівних документах з використанням кадрів кінохроніки 30-40-х років XX століття. Автори проекту в ефірі каналу "Україна" висунуть гіпотезу розвитку політичних подій довоєнних років, підтверджену документальними джерелами, проаналізують хід бойових дій 1941 року – в перші дні війни на території Радянського Союзу, а також пов'язані з ними рішення та дії вищого керівництва країни. Крім того у фільмі будуть наведені докази недостовірності багатьох усталених думок про ту війну, що знайомі кожному жителю України зі шкільної програми.

Ігор Кобрин, автор і режисер фільму "1941": "Щорічно, 22 червня, ми відзначаємо чергову річницю найтрагічнішої події в історії колишнього Радянського Союзу. Трагічної не тільки тому, що це було початком війни, яка забрала мільйони людських життів, але й тому, що ні загиблі, ні ті, що вижили, ні ми - їхні діти й онуки - так і не дізналися правди. Правди про причини та наслідки тієї страшної катастрофи, яку тільки проявила війна, але яка, насправді почалася набагато раніше..."

Григорій Тичина, головний виконавчий продюсер каналу "Україна": "Прем'єра проекту "1941" - це ще один крок, який підкреслює інтерес каналу до якісної документалістики. Завдяки цьому та іншим подібним проектам ми піднімаємо в нашому ефірі гострі, важливі для кожного жителя країни питання. У фільмі "1941" з сучасних позицій показані передвоєнні події та названі причини війни, і канал надасть глядачам можливість самим аналізувати представлені факти, обговорювати їх і робити висновки".

Після демонстрації першого, а потім заключного епізодів фільму, глядачі також побачать дві частини пост-шоу "1941. Заборонена правда», в ході якого прямо в студії його учасники обговорять фільм та його можливий вплив на життя українців. Гостями студії ток-шоу стануть історики, політологи і політики.

Чим насправді була Друга світова війна для жителів Радянського Союзу? І чим вона залишається для сучасних українців? Які факти досі приховані в архівах? Відповіді – в 5-серійному документальному фільмі "1941", прем'єра якого відбудеться на каналі "Україна" взимку 2013 року.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь