Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Прем'єра циклу "Таємний код зламано" на каналі "Україна"

5 листопада в ефірі каналу "Україна" стартує документальний проект "Таємний код зламано". Цикл з 16-ти епізодів створено у жанрі науково-популярного розслідування з елементами містики. Програма буде виходити з вівторка по четвер о 22:30.

12:01, 16 жовтня 2013
5 листопада в ефірі каналу "Україна" стартує документальний проект "Таємний код зламано". Цикл з 16-ти епізодів створено у жанрі науково-популярного розслідування з елементами містики. Програма буде виходити з вівторка по четвер о 22:30.

В ефірі телеканалу "Україна" скоро з'явиться проект, який об'єднає перед екраном дві категорії глядачів – закоренілих скептиків і прихильників містики.

"Таємний код зламано" – завдяки новому проекту глядачі познайомляться з природою дивовижних речей, які є невід'ємною частиною життя людини упродовж тисячоліть, але часто залишаються таємницею, покритою мороком.

Глядачі отримають можливість зазирнути всередину найбільш незбагненних явищ. Але чи всі вони піддаються суворому науковому поясненню? Чого нам досі не вистачає для розуміння картини світу? Які сенсаційні відкриття вже зроблені, а які наразі ще зріють? І що нам можуть дати ці нові знання? Дивіться у новому документальному циклі "Таємний код зламано".

Кожен з випусків присвячений тій чи іншій захоплюючій темі. Йтиметься про силу думки і новітні технології омолодження людини, про древні секретні коди азартних ігор, про вплив Місяця та вампірів, про "тонкий світ" і "паралельні реальності", про прокляття і таємниці сновидінь, а також про реальну магію любові та інші дивні і часто сенсаційні речі.

У кожному з випусків будуть представлені експерименти з теми, що розглядається, які супроводжуються інфографікою і реконструкціями унікальних подій. У кожному епізоді візьмуть участь вчені та експерти, а також очевидці та безпосередні учасники історій.

Ольга Шевченко, директор департаменту маркетингу і комунікацій каналу "Україна": "Для глядачів цікавим виявиться також і те, що програма містить цінну прикладну інформацію, а також конкретні практичні поради, актуальні для максимально широкої аудиторії. Телевізійне розслідування викриває забобони та страхи глядача і нагадує йому про відповідальність перед собою і світом".

Дивіться документальний цикл "Таємний код зламано", з 5 листопада, о 22:30, в ефірі телеканалу "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь