Онлайн

«Виходьте без дзвінка»: дивіться 31 серію онлайн на каналі «Україна»

Дивіться серіал «Виходьте без дзвінка» в будні о 18:00.

13:05, 28 жовтня 2019

В серіалі «Виходьте без дзвінка» ми продовжуємо розповідати про долю Богдана та Марини. В понеділок, 28 жовтня, ми побачили вже 31 серію серіалу.

Короткий зміст сюжету 31 серії серіалу «Виходьте без дзвінка»:

Богдан береться за виснажливі, але марні пошуки жінки-кілера, яка напала на Марину. Між тим життя продовжується. Богдан купує квартиру в іпотеку і стає хрещеним батьком новородженої доньки Ярослава. Сашка починає зустрічатися з хлопцем. Петрович шукає щастя в Європі. Генка і Аліна насолоджуються медовим місяцем. Ігор переїжджає до нового кабінету.

Богдан поступово повертається до норми, поки одного дня в трубці не лунає знайомий жіночий голос.

Нагадаємо, що скоро ми побачимо другий сезон детективного серіалу. 

У другому сезоні обоє – Марина і Богдан – отримують шанс нарешті загоїти старі рани і почати з нової сторінки.  Проте перешкоди на шляху до їхнього зближення ростуть з арифметичною прогресією.

Богдан не втрачає критичного ставлення до системи, але жага справедливості і адреналін розслідувань щодня затягують його все більше.  Марина прикладає максимум зусиль, щоб притягти до відповідальності корупціонера генерала поліції Базюка. Останній готується завдати удару у відповідь.

Нагадаємо, що прем'єра детективного серіалу «Виходьте без дзвінка» відбулася в листопаді минулого року.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь