Онлайн

Прем'єра серіалу «Суддя»: дивитися онлайн 1 серію на каналі «Україна»

Дивіться серіал з 18 по 21 листопада о 21:00.

20:00, 18 листопада 2019

В понеділок, 18 листопада, на телеканалі «Україна» стартувала прем'єра серіалу «Суддя». 

Ми пропонуємо ознайомитися з коротким змістом першої серії стрічки «Суддя»:

Місто вражає новина – в самому центрі знайдений убитим син мера міста. І всі розуміють, що це не просто вбивство. Це кара, яку здійснив Суддя – таємничий народний месник. Адже три місяці тому цей «мажор» збив на смерть дівчину на цьому ж перехресті, але якимось «дивом» був виправданий судом. Поліцейський Денис Чернишов отримує наказ від керівництва кинути на пошуки Судді всі сили...

«Кажуть: Немає правди на землі. Але правди – немає і вище...»

З тих пір, як в місті з'явився загадковий Суддя, всі знають: той, хто скоїв злочин та був незаконно виправданий, буде знайдений і страчений. Жорстко, часто жорстоко – не у відповідності з Кримінальним Кодексом, а відповідно до біблійного закону «око за око, зуб за зуб».

Єдине, чого не знає ніхто: хто ж такий цей Суддя.

Не знає цього і капітан поліції Денис Чернишов. Але вважає справою честі – знайти і посадити його. І хоч в душі, капітан вважає, що Суддя діє по справедливості, але за законами держави народний месник – злочинець, який займається самосудом. Хоче знайти Суддю і кохана дівчина Дениса, журналістка-початківець Ірина, щоб написати про все книгу. Але пошук Судді – справа непроста. Той не залишає на місці своїх страт жодної зачіпки для розслідування. І ніхто навіть не підозрює, що таємничий Суддя зовсім близько, у всіх на виду.

Нагадаємо, що нещодавно на каналі «Україна» завершився показ серіалу «На твоєму боці».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь