Онлайн

Прем'єра серіалу «Спадкоємці»: дивитись онлайн 9 серію на каналі «Україна»

Дивіться серіал з понеділка по четвер о 21:00.

19:41, 9 грудня 2019

В понеділок, 2 грудня, на телеканалі «Україна» стартувала прем'єра серіалу «Спадкоємці». В понеділок, 9 грудня, вийдшли 9 і 10 серії.

Ми пропонуємо ознайомитися з коротким змістом дев'ятої серії стрічки «Спадкоємці»:

Микола проводить ніч в поліції, відповідаючи на численні запитання слідчого з приводу самогубства Германа, поки Філатова не визволяє його звідти. Повернувшись додому серед ночі, Микола не може знайти Ірину. Хвилюючись за неї, Микола відправляє на пошуки дружини Сергія. Але знахідка Сергія не радує ні його, ні вже тим більше Миколу. Вранці Микола повідомляє страшну новину домашнім - Герман мертвий.

Перегляньте попередню, восьму, серію серіалу «Спадкоємці» на каналі «Україна».

Две совершенно разные семьи – «небожители» Орловы и «простые» Суховы – спустя двадцать лет снова оказываются связанными борьбой против неизвестного врага и последствиями ошибок общего прошлого. Однако теперь от того, смогут ли члены этих семей изменить привычный образ действий и простить друг друга, зависит не только счастье, но также свобода и жизнь каждого из них.

Напомним, что недавно на канале «Украина» завершился показ сериала «Судья».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь