Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Премьера сериала «Наследники»: смотреть онлайн 5 серию на канале «Украина»

Смотрите сериал с понедельника по четверг в 21:00.

19:30, 4 грудня 2019

В понеділок, 2 грудня, на телеканалі «Україна» стартувала прем'єра серіалу «Спадкоємці». В середу, 4 грудня, вийшли 5 і 6 серії.

Ми пропонуємо ознайомитися з коротким змістом п'ятої серії стрічки «Спадкоємці»:

Сухов переїжджають до Орловим, і повернувся з лікарні Микола нагадує Соні, що та погодилася писати для нього мемуари. Соня енергійно береться за справу, але не всі члени сім'ї раді новим сусідам, а більше всіх схвильована Ілона, адже Соня реальна загроза її планам. Посварившись з батьками Ксенія йде з дому, а незабаром старші Орлови отримують страшну звістку.

Перегляньте попередню, четверту, серію серіалу «Спадкоємці» на каналі «Україна».

Две совершенно разные семьи – «небожители» Орловы и «простые» Суховы – спустя двадцать лет снова оказываются связанными борьбой против неизвестного врага и последствиями ошибок общего прошлого. Однако теперь от того, смогут ли члены этих семей изменить привычный образ действий и простить друг друга, зависит не только счастье, но также свобода и жизнь каждого из них.

Напомним, что недавно на канале «Украина» завершился показ сериала «Судья».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь