Онлайн

Премьера сериала «Наследники»: смотреть онлайн 4 серию на канале «Украина»

Дивіться серіал з понеділка по четвер в 21:00.

20:30, 3 грудня 2019

В понеділок, 2 грудня, на телеканалі «Україна» стартувала прем'єра серіалу «Спадкоємці». В вівторок, 3 грудня, вийшли 3 і 4 серії.

Ми пропонуємо ознайомитися з коротким змістом четвертої серії стрічки «Спадкоємці»:

Микола знаходиться між життям і смертю, тому вся родина Орлових, включаючи дочку Ксенію, яка прилетіла з Лондона, збирається в лікарні. Сергій продовжує розслідування, до якого негласно залучає друга з поліції Вольнова, але розслідування буксує через несподівані події. Тим часом Сухов марно намагається знайти роботу, а дізнавшись про аварію, збирається в лікарню до Орлова.

Перегляньте попередню, третю, серію серіалу «Спадкоємці» на каналі «Україна».

 

Две совершенно разные семьи – «небожители» Орловы и «простые» Суховы – спустя двадцать лет снова оказываются связанными борьбой против неизвестного врага и последствиями ошибок общего прошлого. Однако теперь от того, смогут ли члены этих семей изменить привычный образ действий и простить друг друга, зависит не только счастье, но также свобода и жизнь каждого из них.

Напомним, что недавно на канале «Украина» завершился показ сериала «Судья».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь