Онлайн

Прем'єра серіалу «Спадкоємці»: дивитися онлайн 14 серію на каналі «Україна»

Дивіться серіал з понеділка по четвер о 21:00.

20:30, 11 грудня 2019

В понеділок, 2 грудня, на телеканалі «Україна» стартувала прем'єра серіалу «Спадкоємці». В середу, 11 грудня, вийшли 13 і 14 серії.

Ми пропонуємо ознайомитися з коротким змістом чотирнадцятої серії стрічки «Спадкоємці»:

Після оголошення новим власником птахофабрик Антона Симонова, Соня пред'являє свої права на компанію – у неї контрольний пакет акцій, подарований їй Миколою Орловим. Вольнов пропонує Миколі угоду – він зізнається у вбивстві Германа або Даню звинуватять у вбивстві Фоми. Микола вже готовий пожертвувати собою заради сина, але й Даня готовий врятувати батька – він йде писати явку з повинною.

Перегляньте попередню, тринадцяту, серію серіалу «Спадкоємці» на каналі «Україна».

Дві абсолютно різні сім'ї – «небожителі» Орлови і «прості» Сухови – через двадцять років знову виявляються пов'язаними боротьбою проти невідомого ворога і наслідками помилок спільного минулого. Однак тепер від того, чи зможуть члени цих сімей змінити звичний образ дій і пробачити один одного, залежить не тільки щастя, але також свобода і життя кожного з них.

Нагадаємо, що недавно на каналі «Україна» завершився показ серіалу «Суддя».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь