Онлайн

Прем'єра серіалу «Спадкоємці»: дивитися онлайн 13 серію на каналі «Україна»

Дивіться серіал з понеділка по четвер о 21:00.

19:30, 11 грудня 2019

В понеділок, 2 грудня, на телеканалі «Україна» стартувала прем'єра серіалу «Спадкоємці». В середу, 11 грудня, вийшли 13 і 14 серії.

Ми пропонуємо ознайомитися з коротким змістом тринадцятої серії стрічки «Спадкоємці»:

Ірина не може зв'язатися з Ромою, який ще не знає, що його батько арештований, а в будинку з'явилися пристави і описують майно. Після розриву з Суховим Ірина втратила всю впевненість в собі - вона більше не контролює життя сім'ї, і сама близька до відчаю. Ірина їде за порадою до свого батька. Соня знаходить в паперах Миколи лист від своєї матері, в якому Анна повідомляє Миколі, що Соня - його дочка. Але в листі є щось дивне.

Перегляньте попередню, дванадцяту, серію серіалу «Спадкоємці» на каналі «Україна».

Дві абсолютно різні сім'ї – «небожителі» Орлови і «прості» Сухови – через двадцять років знову виявляються пов'язаними боротьбою проти невідомого ворога і наслідками помилок спільного минулого. Однак тепер від того, чи зможуть члени цих сімей змінити звичний образ дій і пробачити один одного, залежить не тільки щастя, але також свобода і життя кожного з них.

Нагадаємо, що недавно на каналі «Україна» завершився показ серіалу «Суддя».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь