Онлайн

Прем'єра серіалу «Спадкоємці»: дивитися онлайн 11 серію на каналі «Україна»

Дивіться серіал з понеділка по четвер о 21:00.

19:30, 10 грудня 2019

В понеділок, 2 грудня, на телеканалі «Україна» стартувала прем'єра серіалу «Спадкоємці». У вівторок, 10 грудня, вийдуть 11 і 12 серії.

Ми пропонуємо ознайомитися з коротким змістом одинадцятої серії стрічки «Спадкоємці»:

День похорону Германа всій сім'ї дається важко, особливо Лєрі, але допомога приходить звідти звідки Лєра чекала найменше. Даня виявляє, що Даша виписалася з лікарні, але додому так і не повернулася. Ірина свариться з Ромою через Соню, в результаті Рома наважується на радикальні дії. До Вольнова приходить несподіваний «свідок», який готовий розповісти, правду про смерть Германа.

Перегляньте попередню, десяту, серію серіалу «Спадкоємці» на каналі «Україна».

Дві абсолютно різні сім'ї – «небожителі» Орлови і «прості» Сухови – через двадцять років знову виявляються пов'язаними боротьбою проти невідомого ворога і наслідками помилок спільного минулого. Однак тепер від того, чи зможуть члени цих сімей змінити звичний образ дій і пробачити один одного, залежить не тільки щастя, але також свобода і життя кожного з них.

Нагадаємо, що недавно на каналі «Україна» завершився показ серіалу «Суддя».

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь