Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Прем'єра фільму "Дике Поле" за романом Жадана "Ворошиловград" відбудеться 11 жовтня 2018 року

16:58, 15 грудня 2017

Учасникам Зимового кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю представили фільм "Дике Поле", знятий за романом Сергія Жадана "Ворошиловград" продакшеном LIMELITE в партнерстві з "Медіа Групою Україна", телеканалом "Україна", Державним агентством з питань кіно та компанією "Київстар".

Презентували "Дике Поле" режисер картини Ярослав Лодигін, директор зі стратегічного маркетингу медіа-холдингу "Медіа Група Україна" Ольга Захарова та директор кінокомпанії ММD Роман Мартиненко.

"Я бачу, що поки до українського кіно ставляться обережно. Однак дуже сподіваюся, що це незабаром зміниться, адже в Україні є гарне кіно, індустрія стрімко розвивається, і ми над цим ретельно працюємо. Потрібно зрозуміти, що кінотеатри і виробники – одне ціле, одна індустрія, і працювати нам варто гуртом", – зазначив режисер картини Ярослав Лодигін.

Реліз фільму заплановано на 11 жовтня 2018 року, а прем'єрі на великих екранах передує довга фестивальна історія кінокартини. "Продюсери планують представити фільм на декількох великих кінофестивалях, які проходять по всьому світу з травня по вересень. Одночасно з цим наша компанія в партнерстві з "Медіа Групою Україна", телеканалом "Україна" проведе активну рекламну кампанію, і до 11 жовтня очікування фільму сягнуть максимуму. Глядачі зможуть подивитися фільм у всіх кращих кінотеатрах України", прокоментував дату релізу Роман Мартиненко, директор компанії MMD.

У прокат картина вийде під назвою "Дике Поле", що обумовлено необхідністю розмежувати фільм і книгу. Нова назва фактично транслює атмосферу фільму в жанрі істерн.

"Це звичайна практика, коли кінопроект і назва книги відрізняються: і аудиторія різна, і жанр інший. Якщо дивитися на потенціал міжнародної дистрибуції проекту, то правильніше буде не апелювати до старої радянської назви "Ворошиловград", а перевернути цю сторінку і використовувати хороший, звучний в українській та англійській мовах еквівалент. Розглядалися різні варіанти, "Дике Поле" влаштувало і партнерів, і дистриб'юторів, і творців фільму, і самого Жадана, пояснила директор зі стратегічного маркетингу медіа-холдингу "Медіа Група Україна" Ольга Захарова.  "Дике Поле" – є місцем дії основної історії, воно ж породжує "дикі" відносини між героями і фактично передає дух фільму в жанрі істерн".

Нагадаємо, зйомки картини трохи більше місяця тривали в Старобільську Луганської області, після чого продовжилися в Києві і закінчилися в кінці вересня.

Історію повернення головного героя Германа в рідний край глядачі побачать в кінотеатрах восени 2018-го року. Після прем'єри на великих екранах показ фільму запланований на телеканалі "Україна".

"Ворошиловград" – один з найбільш пронизливих творів у сучасній українській літературі, який визнано BBC "Найкращим українським романом Десятиріччя", перекладено англійською, польською, французькою, російською та німецькою мовами, відзначено численними національними та міжнародними нагородами.

Одного дня головний герой "Ворошиловграда" Герман отримує телефонний дзвінок. Його брат, власник старої бензоколонки, зник. Герман змушений повернутися до рідного Донбасу, де він не був багато років, щоб розібратися з ситуацією. Там він зустрічається з реальними та вигаданими персонажами, друзями дитинства та місцевою мафією, яка намагається відібрати його бізнес. Несподівано для себе Герман усвідомлює, що захищає не лише бензоколонку, але й своє минуле, майбутнє та свій дім. Він вирішує залишитись у рідному місті з людьми, які люблять його, потребують його захисту та вірять йому.

Глядач побачить у картині відомих українських акторів, таких як: Олег Москаленко, Олексій Горбунов, Руслана Хазіпова, Володимир Ямненко, Георгій Поволоцький, Євгенія Муц, Ігор Портянко та ін.

Фільм знятий продакшеном LIMELITE. Офіційний партнер компанія "Київстар". Партнери  "Медіа Група Україна", Державне агентство з питань кіно. Генеральний медіапартнер телеканал "Україна".

Офіційна сторінка фільму у Facebook – facebook.com/voroshilovgradfilm.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь