Онлайн

Влада попросила команду «Реальної містики» знову розпочати роботу

Дивіться нові серії «Реальної містики» з вересня на телеканалі «Україна»!

17:30, 25 серпня 2020
Фото: прес-служба каналу «Україна»

На численні прохання глядачів улюблена програма мільйонів українців «Реальна містика» повертається на екрани. 21 вересня о 10:20 відбудеться перша зустріч з командою Андрія Дебріна. За час розлуки герої змінилися. Вже в нових образах та в новому офісі вони спробують знайти раціональне пояснення загадковим речам та вберегти країну від глобальної небезпеки.

Андрій Дербін з «Реальної містики»

Фото: прес-служба каналу «Україна»

Після того, як Андрій Дебрін залишився без своєї команди і розпрощався з «Реальною містикою», країну охопили моторошні та загадкові явища. Віруси, аномальний туман, містичне зникнення вчених та різні паранормальні історії набувають все більш загрозливішого масштабу. Влада, яка не стикалася із містичними подіями раніше, не може власноруч впоратись з ними, тому звернулася до Андрія Дебріна за допомогою. Але чи зможе Андрій зібрати знову свою команду? Адже Марина відбуває строк у тюрмі за вбивство, а Євген Бельтюков зник безслідно і не відповідає на дзвінки. Тімуру після серцевого нападу може бути протипоказано працювати. Долі інших персонажів не менш драматичні.

«Батьківщина в небезпеці, пітьма охоплює все і вся. І тепер ми в ролі вартових. Намагаємося перемогти глобальне зло. І в кожній справі, яку ми розслідуємо, є деталі цієї загальної картинки, яку нам потрібно розгадати. Немов складаємо маленькі пазли в один великий. І це дуже цікаво», - розповідає ведучий програми «Реальна містика» Андрій Дебрін, який відтепер, працюючи над державними таємницями, змінить звичні реглани та кросівки на стильні костюми у стилі Джеймса Бонда.

Олена Репіна

Фото: прес-служба каналу «Україна»

На кожного члена команди чекають нові виклики. А улюблениця глядачів Віра Іванівна навіть отримає підвищення і буде брати участь у розслідуваннях. Ще однією несподіванкою для глядачів стане поява нового героя, який зробить продовження історії ще більш таємничим.

Читай також
Наскільки добре ви знайомі з проектом «Реальна містика»: тест

Наскільки добре ви знайомі з проектом «Реальна містика»: тест

Офіс для спеціального відділу «Реальна містика» надала влада. Тепер місце, де збираються герої – сучасний, високотехнологічний простір, де у кожного працівника є своє робоче місце, а лабораторія стала більш досконалою.

Андрій Дебрін

Фото: прес-служба каналу «Україна»

У новому сезоні «Реальної містики», виробництвом якої займається «Теле Про», глядачі побачать у справі улюблених акторів: Андрія Дебріна, Людмилу Ардельян, Наталю Бережну-Музичко, Євгена Бельтюкова, Олену Рєпіну, Тімура Ібраімова, Олексія Нечай-Кучинського та В’ячеслава Ніколенка.

Нагадаємо, перший сезон серіалу «Реальна містика» стартував на телеканалі «Україна» в грудні 2015 року, показавши високі рейтинги. У 2019-му році «Медіа Група Україна» уклала угоду про продаж прав на скріптед-реаліті «Реальна містика» з польською групою Polcast.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь