Онлайн

Актуально

Практичні поради: як обрати стелаж

Останнім часом стелажі впевнено займають своє місце в інтер'єрі не лише у складських чи службових, а й у жилих приміщеннях.

09:52, 12 серпня 2020

Стелаж складається з полиць, які кріпляться на вертикальних стійках. Із ним легко організувати зберігання різноманітних речей – від інструменту в майстерні та інвентарю на дачі, до предметів побуту, одягу, іграшок у будинку чи квартирі. Завдяки легкій конструкції без задньої стінки та дверцят стелажі в інтер'єрі допомагають ергономічно використати простір, а мінімалістичний дизайн дозволяє створити сучасний стиль у помешканні, зручно зонувати простір навіть невеликого за квадратурою приміщення.

Сучасні конструкції легко вписати в інтер'єр жилих приміщень:

  • стелаж для кухні замінить навісні шафи та полиці;
  • стелаж для вітальні замість класичної стінки дасть змогу по-новому оформити звичний інтер'єр;
  • стелаж для дитячої, спальні чи кабінету дозволить стильно розмістити велику кількість речей, не обтяжуючи кімнату надмірною кількістю важких меблів.    

Щоб обрати металевий стелаж, який доповнить інтер'єр, допоможе організувати простір і буде довго й надійно служити, варто пам'ятати про кілька критеріїв вибору.

1. Призначення

Якщо ви обираєте обладнання для зберігання речей у гардеробній, ванній кімнаті, у дитячій, вітальні чи кухні, воно має органічно доповнювати інтер'єр. Сучасні виробники пропонують фарбовані стелажі, зокрема універсального білого та чорного кольорів.

Обираючи обладнання для гаража, підвалу чи майстерні, ви можете не лише обрати колір стелажу, матеріал, із якого виготовлені стійки та полиці (метал, ДСП), а й доповнити конструкцію перфорованою панеллю для зручного зберігання інструменту. Така деталь стане незамінним помічником в організації робочого простору для чоловіків.

2. Особливості приміщення 

Вибір матеріалу, із якого виготовлені полиці, напряму залежить від того, де буде розташовуватися стелаж – у сухому чи вологому приміщенні.

Для сухих приміщень підійдуть стелажі із металевими та дерев'яними (ДСП) полицями. Для вологих приміщень – льоху, кухні, ванної кімнати – обирайте пофарбовані металеві конструкції.

Правильно дібраний матеріал гарантуватиме тривалий термін експлуатації.

3. Навантаження на полиці

Коли є потреба розмістити велику кількість габаритних та важких речей, варто правильно розраховувати максимально допустиме навантаження на полицю.

"МЕТКАСПОСТАЧ" пропонує металеві стелажі:

  • Рек – із навантаженням 35-40 кг на полицю
  • Елегант – 50 кг
  • Бюджет – 150-175 кг
  • Стандарт – 175-220 кг
  • Еталон – 250 кг
  • МКП – 300-400 кг

Зверніть увагу, що навантаження на полицю розраховується при рівномірному розподілі ваги по всій поверхні, а не на одну точку.

Якщо серед різноманіття розмірів та показників оптимального навантаження універсальних стелажів ви не знайшли потрібних параметрів, "МЕТКАСПОСТАЧ" виготовить конструкцію на замовлення, врахувавши всі ваші потреби і побажання.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь