Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Психологія

"Потрібно жити тут і зараз": психологиня дала інструкцію виживання у воєнний час

За словами експерта, кожен має розглядати всі варіанти, які можуть очікувати на нашу країну та шукати в собі силу та можливість впоратися з будь-якою складністю.

Олександра Красновська Олександра Красновська
16:40, 30 березня 2022

Експерт програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна», психологиня Олена Адамова розповіла, на що не слід звертати увагу українцям сьогодні та як зберегти сили та нерви у важкий для психіки період.

«Сьогодні кожен із нас живе надією на те, що зовсім скоро життя налагодиться і все буде добре. Але така поведінка змушує нас чіплятись за майбутнє і тим самим позбавляє можливості зараз жити повноцінним життям. Ми не знаємо, що саме буде завтра, через тиждень чи через рік, а якщо наші надії не підтвердяться – відчуємо прикрість і розчарованість», – коментує експерт каналу «Україна», психологиня Олена Адамова.

За словами експертки, кожен має розглядати всі варіанти, які можуть очікувати нашу країну, та шукати в собі силу та можливість впоратись із будь-якими складнощами.

«Фраза «Все буде добре» може отруїти нас. Тому раджу кожному зупинитись на житті тут і зараз, робити все якнайкраще для себе та близьких людей. Не живіть на половину своїх можливостей. Будуйте себе, своє майбутнє, насолоджуйтесь кожним моментом, користуйтесь всіма можливостями сьогодні, щоб завтра їх було ще більше. Бо ніхто не знає, коли закінчиться війна і що буде з нами», – розповідає психологиня.

Олена Адамова зазначає: сьогоднішня війна – надважка для людської психіки, адже на нас впливає не лише страх за життя, боротьба за країну, а й інформаційна атака ворога, яка з’їдає нас зсередини, бо чи не кожен українець має родичів у Росії та не розуміє, за що йому все це і як змиритись із такою зрадою. Тому радить по-максиму фільтрувати всю інформацію, яка вирує у мережі та зосереджуватись на головному – житті, яке сьогодні просто безцінне.

Зараз канал «Україна» працює в форматі «Єдині новини» і допомагає тримати інформаційний фронт. Актуальні новини тут: https://t.me/ukraina24tv

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь