Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Потап і Настя стануть батьками

Правда, тільки на одну ніч. У новорічному мюзиклі "Аліса в країні чудес" телеканалу "Україна" Потап і Настя стануть татом і мамою Олександра Кривошапко.

16:15, 7 листопада 2014

Правда, тільки на одну ніч. У новорічному мюзиклі "Аліса в країні чудес" телеканалу "Україна" Потап і Настя стануть татом і мамою Олександра Кривошапко.

Такі події чекають гостей в реальному житті казки "Аліса в країні чудес". А в задзеркаллі Потап гратиме Кролика, Настя - мишку Руду Соню, а Саша Кривошапко - Божевільного Капелюшника. За сценарієм, ця божевільна трійця весь час буде сидіти за святковим столом і відзначати Новий рік.

Сам Потап в захваті як від ролі, так і від своїх колег по знімальному майданчику. "Я вважаю, що мені дуже пощастило з партнерами. І якщо над роллю батька я ще буду думати, то роль Кролика, такого нахабнуватого, який зі Шляпником і Сонею в одній тусовці знущається над Алісою - все це ніби написано з мене", - зізнався Потап.

Так само Потап розповів, що хоча пісні, які вони з Настею виконуватимуть в мюзиклі, належать іншому автору, артисти заспівають їх по-своєму. "Ми все одно обгорнемо пісні в свій стиль, тому що ми хочемо власними кольорами прикрасити всі твори. Всі від нас хочуть отримати колориту. Нас тому й запросили", - прокоментував Потап.

Нагадаємо, "Аліса в країні чудес" - це вже третій новорічний продукт виробництва телеканалу "Україна". Зовсім нещодавно режисер мюзиклу Максим Паперник закінчив знімати "Великий новорічний концерт", а в червні відбулися зйомки 4-х серійної комедії "Ковзани для чемпіонки".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь