Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Фонд Ріната Ахметова

Понад 1000 переселенців отримали психологічну допомогу від Фонду Ріната Ахметова

За ініціативи Фонду у Запоріжжі працюють точки психологічної допомоги для переселенців із Маріуполя і Волновахи, відкрилася точка і у Львові.

Олександра Красновська Олександра Красновська
16:37, 10 травня 2022

Фонд Ріната Ахметова вже вісім років надає психологічну допомогу мешканцям України, які постраждали від воєнних дій. З початку повномасштабної війни таку допомогу отримали понад 1000 тимчасових переселенців. 

За ініціативи Фонду у Запоріжжі працюють точки психологічної допомоги для переселенців із Маріуполя і Волновахи, відкрилася точка у Львові. Висококваліфіковані психологи, фахівці з кризової психології та подолання травматичного досвіду допомагають дорослим та дітям відійти від шоку війни та адаптуватися до нових умов життя. 

З 2014 року психологічну підтримку від Фонду Ріната Ахметова було надано понад 70 000 жителям країни. Задля цього 250 психологів пройшли навчання Фонду з курсу «Травма війни». 

Допомога надається у рамках програми «Рінат Ахметов – Допоможемо». За 16 років роботи Фонд допоміг вижити 8 мільйонам осіб, із них 3,5 мільйони були врятовані на Донбасі.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь