Онлайн
Спорт

Без спортзалу: 4 ефективні домашні тренування

Ваші м'язи скажуть "дякую".

Даша Харченко Даша Харченко
19:00, 18 січня 2021
фото: depositphotos
фото: depositphotos

 

C 8 по 24 січня в Україні діє жорсткий карантин. Зокрема, закриті фітнес-зали. Багато людей, які активно займаються спортом, бояться втратити м'язову масу через відсутність силових тренувань в залі. Але чи так це страшно?

Пропонуємо вам ефективні домашні тренування, які триматимуть ваші м’язи в тонусі, поки спортзал зачинений.

«Ніжки з обкладинки»

Ефективне тренування, спрямоване на зміцнення м’язів ніг та сідниць. За допомогою такого комплексу, всього за 30 хвилин вам вдасться добряче спітніти, пропрацювавши м’язи стегон, ніг та сідничок.

Зміцнення спини та рук

Не одними сідничками треба хвалитись. Обов’язково треба зміцнювати і спину, адже без неї неможливо і сформувати гарні сідниці. Спина – це основа нашої постави. Обов’язково виконуйте комплекс вправ на спину, щоб мати гарну поставу, що забезпечить вам здоров’я на довгі роки. До того ж, гарно укріплена спина, коли на ній достатня кількість м’язів, візуально робить нашу талію тоншою.

Міцний прес

Всі, певно, чули, що прес робиться на кухні. Так, дійсно, неможливо побачити міцні кубики пресу, якщо ваш раціон на 70% складається з простих вуглеводів. Проте, якщо ви все ж таки правильно збалансовано харчуєтесь, то вправи на прес вам допоможуть домогтись заповітних кубиків. Міцний кор – це ваша постава, він відповідає за правильність виконання багатьох базових вправ у фітнесі. Тому не ігноруйте вправи на м’язи пресу і буде вам щастя.

Інтенсивне тренування на все тіло

Не забувайте робити функціональні вправи, які за короткий проміжок часу допомагають включити у всі м’язи тіла та гарненько спітніти. Всього 30 хвилин такого тренування вам замінить години кардіонаванжатежнь, проте користі буде більше – адже ви підключаєте не тільки серцеву м’язу, а і всі м’язи тіла.

Читай також
Займаємося дома: 3 ефективні домашні відео-тренування з йоги

Займаємося дома: 3 ефективні домашні відео-тренування з йоги

Тренування Мішель Обами: колишня перша леді показала свої заняття в спортзалі

Тренування Мішель Обами: колишня перша леді показала свої заняття в спортзалі

7 хвилин для схуднення: відео швидкого інтенсивного тренування

7 хвилин для схуднення: відео швидкого інтенсивного тренування

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь