Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Підліткова вагітність: у чому причина шокуючої статистики

17:00, 8 травня 2018

Раніше в Україні показники підліткової вагітності можна було порівняти з середніми показниками країн ЄС. Однак за останні роки кількість тих, хто починає статеве життя в підлітковому віці, збільшилася. Це призвело до появи низки соціальних викликів не тільки в контексті запобігання небажаної вагітності, але і зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом.

Статистика сьогодні дійсно вражаюча, адже в Україні діти починають вести доросле статеве життя в 13 років.  Стосовно цього питання комітет ООН з питань расової дискримінації впевнений – вина цьому –  відсутність сексуального виховання саме у школі. 

Вік, коли українські підлітки починають статеве життя насправді дуже жахає, особливо якщо його порівнювати з віком коли інтимни життям починають жити підлітки в інших країнах.

Так у Нідерландах перший секс відбувається лише у 17 років. 85% нідерландців використовують засоби контрацепції! А ще в країні один з найнижчих показників захворювань, які передаються статевим шляхом, а Україна так і продовжує займати одне із перших місць по захворюванні на СНІД!

У Новергії – у 15 років майже усі діти є обізнаними у сексуальному житті – вони знають про наслідки, які можуть бути, якщо не захищатись під час статевого акту. А у Швеції завдяки секс-вихованню знизився рівень підліткової вагітності, майже на 80% – Україна ж має за даними ООН один із найвищих показників, коли неповнолітні народжують дітей.  

Дослідження показують – Україна лідер і з підліткової вагітності. Але чому це відбувається, чи дійсно причиною цьому відсутність сексуального виховання в школі? Про те, хто і як повинен займатися сексуальним вихованням дітей і чи потрібно воно, розберемося у неділю, 13 травня, о 20:00 в ефірі програми "Головна тема" на каналі "Україна".

Читайте також матеріал про те, коли і як батьки повинні розповідати дітям про інтим.
 

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina  

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь