Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Подарунки до нового року від Гуманітарного штабу отримають діти-сироти

Цього року Гуманітарний штаб Ахметова в рамках акції «Рінат Ахметов - дітям!» gрийняв рішення привітати з наступаючими новорічними святами майже 10 000 дітей-сиріт, які знаходяться в інтернатах та дитячих будинках по обидві сторони лінії зіткнення в Донецькій області.

17:52, 14 грудня 2015

Цього року Гуманітарний штаб Ахметова в рамках акції «Рінат Ахметов - дітям!» прийняв рішення привітати з наступаючими новорічними святами майже 10 000 дітей-сиріт, які знаходяться в інтернатах та дитячих будинках по обидві сторони лінії зіткнення в Донецькій області.

«Допомога дітям - один з головних напрямків в роботі Штабу. Діти з дитячих будинків та інтернатів сьогодні найбільше потребують підтримки та опіки. Саме діти-сироти будуть у фокусі уваги Штабу в переддень новорічних свят. Для них приготовлено 10 000 подарунків», - підкреслила координатор гуманітарного Штабу Ріната Ахметова Римма Філь.

Ще 200 000 дітей в рамках акції «Рінат Ахметов - дітям!» привітають підприємства групи СКМ. Це не лишедіти співробітників, а й діти з підшефних установ.

Всього в рамках новорічної акції подарунки від Ріната Ахметова отримають 210 000 дітей у всій Україні.

Щомісяця Штаб Ріната Ахметова видає близько 50 000 продуктових наборів в рамках програми «Допоможемо дітям». Станом на 11 грудня 2015 року, видано понад 400 тис. дитячих наборів по обидві сторони лінії зіткнення.

Джерело: fdu.org.ua

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь