Онлайн
Мода і стиль

Чому дівчатка-підлітки одягаються, як хлопчики: пояснення експертів

Дивіться програму «Миссия: краса» з 15 березня по буднях о 11:20 на каналі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:45, 23 лютого 2021

У 4 сезоні мейковер-шоу «Місія: краса» на каналі «Україна» учасниками стали як дорослі, так і діти. В одному з випусків героїня проєкту скаржилась на непростий підлітковий період доньки. Як пережити цей час і правильно сприйняти експерименти дитини, розповіли ведучі Ірина Фролова та Ільяс Сахтара.

Чому дівчинка носить одяг, в якому вона схожа на хлопця? У чому причина байдужого ставлення до своєї зовнішності? Ведучим мейковер-шоу «Місія: краса» не звикати до непростих завдань, але іноді дії та поведінка батьків наштовхують на правильну відповідь.

Наприклад, коли мамі не подобається, як виглядає її дитина, важливо звернути увагу... на себе і поставити такі питання:

– Як я ставлюсь до своєї зовнішності?

– Я достойно виглядаю чи вдягаю те, що мені звично носити?

– Я – приклад для дитини?

– Які мої негативні риси транслює донька?

Чому бажано відповісти на ці питання, пояснив ведучий каналу «Україна» Ільяс Сахтара.

«Одна з учасниць сказала мені: «Я зледащіла», – пригадує ведучий Ільяс Сахтара. Вона була першою серед всіх героїнь проєкту, хто чесно в цьому зізнався».

Тобто жінка не доглядала за собою, носила невиразну одежу, але вимагала уваги до своєї зовнішності від доньки.

Якщо ж батьки вважають, що їхня донька вибирає одяг для хлопчиків, щоб приховати жіночність,  у ведучої мейковер-шоу інша думка з цього приводу.

«У мене таке відчуття, що підліток просто шукає себе, – пояснила ведуча Ірина Фролова. –Бажано, щоб у стосунках було більше довіри, щоб батьки навчилися приймати експерименти своїх дітей».

У 4 сезоні мейковер-шоу «Місія: краса» тема «батьки-діти» прозвучить не раз. Ведуча Ірина Фролова дала пораду, яка стане в пригоді дорослим.

«Як пережити підлітковий період і при цьому не зруйнувати стосунки? Я в майбутньому планую чинити так, як це робила моя мама, – сказала ведуча Ірина Фролова. – Яке щастя, що у неї вистачило мудрості не критикувати, не засуджувати й іноді просто говорити «угу». Інколи це рятує стосунки. Візьміть це на озброєння».

Дивіться програму «Місія: краса» з 15 березня у будні об 11:20 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь