Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Пластичний хірург відмовився оперувати учасницю проекту "Моє нове життя"

Учасниця Оксана Куценко прийшла на проект "Моє нове життя", який по неділях показує телеканал "Україна", з кількома проблемами.

15:02, 22 квітня 2015

Учасниця Оксана Куценко прийшла на проект "Моє нове життя", який по неділях показує телеканал "Україна", з кількома проблемами.

Першою і головною були співзалежні стосунки з чоловіком, які тривали понад 18 років. Другою, як наслідок, стала проблема з переїданням і зайвою вагою. Ожиріння заважало героїні вести повноцінний спосіб життя, а значить, і налагодити нові стосунки. З цією проблемою Оксана звернулася до Ростислава Валіхновського, пластичного хірурга і експерту проекту "Моє нове життя".

"У мене 45 кілограмів зайвої ваги. З 21 року я їх набрала – приходжу в кондитерський відділ і можу собі через день дозволити маленький тортик. Вночі, з кавою, щоб ніхто не бачив", - зізналася Оксана. При першому зважуванні в клініці пластичної хірургії вага героїні склала 132,2 кг.

"Оксано, я буду вам допомагати, тільки якщо ви доведете мені свою силу волі, – сказав пластичний хірург, – за п'ять днів вам треба скинути три кілограми. Тільки в цьому випадку я буду з вами працювати".

Через три дні на повторному зважуванні Оксана не показала потрібного результату – вага героїні перевищувала рекомендовану Валіхновським відмітку на півтора кілограма. Пластичний хірург був засмучений результатом учасниці – вона не виконала поставленої умови, а доктор більше за все не любить, коли пацієнти не тримають слово.

"Я все робила, як ви сказали – і їла, і пила", – виправдовувалася героїня.

"Це був тест на силу волі – зупинив її лікар. - Так можна продовжити їсти, набрати ще сто кілограмів і важити 220".

"Будь ласка, докторе!" – благала Валіхновського учасниця.
 
Чи вдасться Оксані переконати Ростислава Валіхновського у серйозності своїх намірів щодо схуднення і зробити пластичну операцію, дізнаєтеся цієї неділі о 14:00 на телеканалі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь