Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Після випуску ток-шоу «Глядач як свідок» справу про вбивство було відправлено на додаткове розслідування

Завдяки команді журналістів проекту «Глядач як свідок» розслідування справи про криваве вбивство в придорожньому кафе в Рівненській області отримала новий поворот і буде направлено на додаткове слідство.

14:17, 2 березня 2016

Завдяки команді журналістів проекту «Глядач як свідок» розслідування справи про криваве вбивство в придорожньому кафе в Рівненській області отримало новий поворот і буде направлене на додаткове слідство.

Кілька років тому в невеликій придорожній закусочній сталося звіряче вбивство. Невідомий злочинець з особливою жорстокістю зарубав Ірину Глушан, яка працювала в цьому кафе барменом. Також він напав на кухаря Марію, але їй дивом вдалося врятуватися.

На місці злочину слідчим вдалося знайти рюкзак з документами на ім'я Костяненка Володимира. Саме він і став головним підозрюваним у версії слідства. Через деякий час в озері недалеко від кафе було знайдено труп, який в результаті розслідування було визнано тілом Костяненка.

Однак, родичі загиблої Ірини Глушан не вірять у те, що тіло належить жорстокому вбивці. Вони звернулися до редакції проекту «Глядач як свідок» з проханням про допомогу у відновленні справедливості.

Під час підготовки випуску журналістам програми вдалося знайти зліпки і панорамний знімок зубів Володимира Костяненка, які не змогла знайти міліція. Після виходу програми в ефір і численних запитів від адвоката проекту на проведення ексгумації трупа передбачуваного вбивці журналістам все ж вдалося добитися повторної експертизи. Творча група проекту передала слідчим органам знайдені зліпки зубів і панорамний знімок. Дубнівський відділ поліції Рівненської області запросив журналістів, щоб вони особисто стали свідками ексгумації. Разом зі знімальною групою приїхала і мати вбитої — Ольга Глушан, яка не могла повірити, що після цього справа може отримати новий поворот, і справедливість буде відновлено.

Судмедексперт і місцевий прокурор відібрали 4 зразки і череп, для того, щоб встановити особу покійного. Журналістів запевнили, що всі необхідні експертизи будуть проведені протягом місяця.

Дивіться ток-шоу «Глядач як свідок» в ефірі каналу «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь