Онлайн

Пишіть скарги. Чи мають право в касах відмовлятися від пошкоджених грошей

17:09, 5 листопада 2018

фото: vesti

Чи мають право в касах відмовлятися від пошкоджених грошей? Які купюри не приймуть навіть в банках, а які обов'язково замінять?

Якщо ви маєте надірвані, заламіновані, пошкоджені або купюри з написом, ви можете обміняти їх у банку. У випадку якщо гроші надто сильно пошкоджені, банк їх відправить на експертизу. Максимум за 2 місяці вам повернуть усю суму, яку принесете.

А от розплатитись будь-де можна так званими зношеними купюрами. Таких в наших гаманцях повно. За законом не мають право не приймати. А як відмовляють – пишіть скарги.

Не приймуть ніде, навіть в банку, купюру з інкасаторською фарбою. Бо такі гроші крадені. В інших випадках не мають права відмовити.

А от з іноземною валютою все складніше. Пошкоджену вам не замінять на нову. Хоча з мінімальними пошкодженнями у банку приймуть, якщо захочете покласти її на свій особистий рахунок.

Вас також може зацікавити матеріал про маловідомі пільги та про те, яими способами українці можуть повернути витрачені гроші. Команада нашого “Ранку з Україною” з’ясувала, які додаткові пільги можуть отримати українці. І навіть підготувала перелік документів, які для цього потрібні.

Читайте та дивіться також матеріал про те, які медичні послуги українці зможуть отримати безкоштовно.

Дивіться також відео про те, як правильно позбутися старих купюр:

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь