Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Співачка ILLARIA записала саундтрек до серіалу "Обручка з рубіном"

NULL

11:49, 18 грудня 2017

У січні на телеканалі "Україна" відбудеться прем’єра 95-серійної авантюрної мелодрами власного виробництва "Обручка з рубіном". Саундтреком україномовної картини стала нова композиція співачки ILLARIA під назвою "Світ належить мені".

Пісня була створена спеціально для прем’єри 95-серійної мелодрами "Обручка з рубіном". Автором слів та музики композиції "Світ належить мені" є сама ILLARIA.

"Мені імпонує ідея картини "Обручка з рубіном", адже це велике україномовне кіно з інтригуючою історією, – розповідає ILLARIA. Я переглянула фрагменти фільму, і з огляду на колористику стрічки та динаміку кадрів, почала награвати мелодії та співати. Показала більше 20 своїх напрацювань, і одна з пісень "зачепила" творців картини. Насправді, я її почала писати ще кілька років тому, але на завершення цієї композиції мене надихнуло кіно. Аби наблизити її до сюжету серіалу, ми внесли суттєві зміни: я переписала цілий куплет, змінила мелодію приспіву та назву композиції. Так народилась пісня "Світ належить мені", і мені дуже приємно, що вона звучатиме на початку кожного епізоду україномовного серіалу "Обручка з рубіном".

Нагадаємо, в основі сюжету багатосерійної картини – історія двох сестер Ані та Яни, звичне життя яких в одну мить трагічно перекреслює автомобільна аварія. Усупереч невтішним прогнозам лікарів, після автокатастрофи обидві дівчини вижили, але впали в кому. Через серйозні ушкодження їхні обличчя пошматувало склом – ані лікарі, ані родичі так і не відрізнили, хто з сестер Яна, а хто – Аня. Вирішальну роль відіграла обручка з рубіном Ані, яка за фатальним збігом обставин у момент ДТП була на безіменному пальці Яни. Сестер переплутали. Дівчатам доведеться пройти довгий шлях, аби повернути самих себе та своє життя.

Головні ролі в серіалі виконали молоді актори Дарія Баріхашвілі, Марія Пустова, Роман Луцький та Олексій Нагрудний.

Виробництвом серіалу займалась компанія Front Cinema, що входить до складу "Медіа Групи Україна". Виконавчі продюсери – Саша Ткаченко та Денис Пономаренко.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь